Анджеліна Джолі про вік, життя після розлучення і супергеройські ролі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Анджеліна Джолі

Днями голлівудська актриса дала велике інтерв'ю британському виданню журналу Vogue, у якому розповіла про свої творчі плани, сім'ю та розлучення із Бредом Піттом, а також поділилася роздумами про вік «за сорок» і про те, яка вона мама.

45-річна і вічно розкішна Анджеліна Джолі стала головною героїнею березневого номера британського Vogue. Вона дала інтерв’ю головному редактору Едварду Еннінфулу, в якому відверто і щиро поділилася власними думками і переживаннями. Зйомка для видання відбувалася у гарному будинку актриси в Лос-Анджелесі, де вона живе разом зі своїми шістьма дітьми.

Про життя після розлучення з Бредом Піттом

«Останні кілька років були для мене дуже важкими. Я зосередилася на зціленні нашої сім’ї. І дійсно все повільно стає на свої місця, ніби я відтаюю, і кровообіг у тілі знову відновлюється».

«Заради дітей я хотіла, щоб їх батько був поруч. Він живе в п’яти хвилинах ходьби від нас. Найбільше мені до душі, що тут багато стежок і локацій, де можна спокійно прогулятися і подумати. Нам дуже пощастило знайти таке місце».

Анджеліна Джолі

Про материнство

«Я не ідеальна мама у звичному розумінні цього слова. Я ніколи не вміла сидіти на місці. Мені весь час хочеться кудись їхати, бігти, пізнавати світ. Я прищепила цю схильність і дітям. Найбільше я люблю наші довгі бесіди вечорами».

«Я відчуваю, що мені не вистачає навичок, аби бути традиційною мамою-домогосподаркою. Я справляюся з цим, тому що мої діти мені допомагають. У цьому ми команда. Це може звучати банально, але якщо ви по-справжньому любите і дбаєте, той факт, що у вас підгоріла яєчня, врешті-решт не має значення».

Про підростаюче покоління

«У мене багато надій на молоде покоління. Можливо, тому що я живу разом з дітьми у віці від 12 до 19 років і можу спостерігати за ними. Я бачу, як вони піддаються більшому тиску, ніж ми в їхньому віці. Вони отримують велику кількість інформації, яку від нас приховували… Саме вони і почнуть вирішувати наші проблеми».

Анджеліна Джолі інтерв'ю

Про книгу «Знай свої права»

«Книга називається «Знай свої права (і заявляй про них)». Ми хочемо допомогти молодим людям визначити, хто або що заважає їм реалізувати свої права людини, і як це подолати. Послання молодим людям: ніхто не має права завдавати вам шкоди, змушувати вас замовкнути».

Молоді люди готові до боротьби. Ми хочемо, щоб книга допомогла їм і дала ті інструменти, які допоможуть їм у битві і наділять їх практичними можливостями. Можливо, це в мені говорить молодий панк, але мені подобається дух молоді. Я вірю, що вони можуть бачити добро і зло з більшою ясністю».

Про роботу з ООН

«У мене стосунки любові-ненависті з ООН. Мені подобається, коли я бачу практичні рішення і захист для тих, хто найбільше його потребує. Мені подобається бачити людей з усього світу, які ризикують заради цього своїм життям. Що я ненавиджу, так це те, як мало уваги уряд приділяє фактичному вирішенню причин, через які люди стають біженцями. Я ненавиджу, коли ми не говоримо відверто і не захищаємо права всіх людей однаково».

Анджеліна Джолі фото

Про свій вік

«Мені подобається ставати старшою. У свої «за сорок» я відчуваю себе набагато комфортніше, ніж коли була молодшою. Можливо, тому що моя мама прожила недовге життя. Для мене у віці завжди є щось пов’язане з перемогою, а не з сумом».

«Я із нетерпінням чекаю свого п’ятдесятиріччя. Відчуваю, що досягну успіху в свої п’ятдесят. Хоча днями ми стрибали з дітьми на батуті і вони мені сказали: «Мама, не роби цього: ти нашкодиш собі». І в цей момент я подумала, як же це смішно. Колись я була зіркою бойовиків, а тепер діти говорять мені злізти з батута, тому що я можу травмуватися».

Анджеліна Джолі 2021

Про роль у блокбастері «Вічні»

«Мені подобається акторський склад і той факт, що ми всі зібралися разом. Я погодилася, щоб підтримати ідею і бачення Хлої і бажання Marvel розширити наше уявлення про супергероїв. Я й гадки не мала, що буду бігати у золотом боді, коли мені буде за сорок. Але думаю, це хороше безумство».

Про розслаблення

«Ха! Якби хто-небудь міг сказати мені, як розслабитися, я б хотіла послухати. Я так і не зрозуміла, як це зробити у свої 45».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також