Фільм “Спенсер”: перші фото Крістен Стюарт у ролі принцеси Діани

Восени 2021 року в прокат вийде біографічний фільм «Спенсер» про принцесу Діану. Королівську особу у фільмі зіграє акторка Крістен Стюарт і її фото в образі вже опубліковані в Мережі.

Чилійський продюсер і режисер Пабло Лорраін, який у 2016 році зняв байопік про Джекі Кеннеді «Джекі», зараз працює над новим біографічним фільмом про принцесу Діану. Стрічка отримала назву «Спенсер» на честь дівочого прізвища королівської особи і буде присвячена одному вікенду із життя принцеси Діани, коли вона проводить різдвяні канікули з королівською родиною в маєтку Сандрінгем у Норфолку й вирішує розлучитися з принцом Чарльзом.

Принцесу Діану у фільмі зіграє зірка “Сутінків”, “Персонального покупця” і “Найбільш щасливого сезону” Крістен Стюарт. Актрисі 30 років, що повністю збігається з віком Діани, коли та прийняла доленосне для себе рішення. Відомо,що Крістен пройшла кастинг ще влітку 2020 року і вже розпочала роботу над фільмом, зйомки якого відбуваються у Великій Британії та Німеччині. 

«Спенсер — це занурення в дуже емоційну історію про те, ким була Діана в поворотну мить її життя, — сказала Крістен Стюарт в інтерв’ю Variety. —Спенсер — дуже важливе для неї слово. Це болісне зусилля для неї, повернутися до себе, але Діана намагається зберегти те, що для неї означає вона сама, її походження та ім’я. І залишитися собою».


Сьогодні Variety опублікували перше офіційне фото Крістен Сюарт в образі принцеси Діани. На знімку акторка постає в елегантному червоному жакеті, у фірмовому стилі королівської особи, а також у чорному капелюшку з вуаллю. З першої візуалізації стає зрозуміло, що в свою роль Крістен Стюарт вписалася ідеально.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також