Анджеліна Джолі з новим кольором волосся, який пасуватиме всім

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі обрала новий колір волосся, який можна назвати універсальним, адже він пасуватиме і білявкам, і брюнеткам. Більше того – така техніка фарбування освіжає образ та надає йому теплих сонячних відтінків.

Якщо ви в пошуку ідеального відтінку волосся для зміни образу на осінь, пропонуємо брати приклад з Анджеліни Джолі і не вдаватися лише до одного кольору. Акторка поєднала у своїй зачісці світлі й темні відтінки від пшеничного і медового до каштанового, які гармонійно переходять один в одного, створюючи ефект натурального волосся, поцілованого сонцем цього спекотного літа.

Досягнути такого ефекту можна за допомогою кількох технік: балаяжу, шатушу, air touch або навіть класичного мелірування – все залежить від вашого природнього кольору, бази волосся на момент фарбування, якості волосся і бажаного ефекту в деталях. Головна особливість – корені залишаються темними, а по довжині волосся фарбується в світліший колір. Обирайте якомога природніші відтінки, якщо хочете, щоб фарбування виглядало натурально.

Щоб освіжити образ і навіть скинути кілька років, обов’язково попросіть свого майстра висвітлити пасма біля обличчя за допомогою техніки контурінгу, яку так обожнюють голлівудські зірки, в тому числі Енджі, Дженніфер Еністон, Сара Джессіка Паркер та інші. Всього кілька акцентів, щоб обрамити і підсвітити обличчя, – і beauty-образ грає новими фарбами.

Не забувайте, що таке фарбування волосся потребує значного професійного рівня майстра і кілька годин часу на процедуру. Більше того, подальший ретельний догляд також буде обов’язковим, щоб зберегти трендовий колір надовго, тож зважте всі «за» і «проти» перед тим, як записуватися до hair-стиліста.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також