Аплікатор Кузнєцова: інструкція до застосування

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Аппликатор Кузнецова: инструкция к применению

Аплікатор Кузнєцова відноситься до доступних і легких у застосуванні домашніх масажерів, але при цьому має досить ефективну дію на весь організм. Та для того, аби досягти позитивного результату, важливо дотримуватися інструкції з використання.

Аплікатор Кузнєцова, або іншими словами, голкоаплікатор це пластиковий або тканинний коврик, повністю всіяний тоненькими металевими голками на трикутних або круглих основах. Пересічній людині такий пристрій з першого погляду може нагадати знаряддя для тортур. Але з медичної точки зору це ефективний інструмент, що лікує безліч проблем зі здоров’ям і покращує емоційний стан. 

Принцип дії аплікатора Кузнєцова

Аплікатор Кузнєцова створений на основі методу рефлексотерапії – механічного впливу на активні точки тіла людини. Принцип його дії наступний: коли людина лягає на аплікатор, голки утворюють міні-проколи в шкірі, які абсолютно невидимі неозброєним оком і цілковито безпечні для організму, але при цьому вони приводить клітини організму в стрес і подають сигнал на швидке відновлення тканин. У результаті цього пришвидшується кровообіг та активується обмін речовин у м’язах. Шкіра в місці застосування аплікатора може почервоніти, але не через травмування, а через підвищення тонусу організму, як, наприклад, буває під час інтенсивних занять спортом. 

Результат після застосування аплікатора не змушує на себе чекати відразу після такої терапії значно зменшуються болі в м’язах та суглобах, будь це хронічні болі, пов’язані з різноманітними захворюваннями, чи тимчасовий дискомфорт після занять спортом або травм. За результатами досліджень, аплікатор Кузнєцова також позитивно впливає на емоційний стан людини, позбавляючи її від стресів і тривоги. 

Основні правила до застосування аплікатора Кузнєцова

Незважаючи на вільне розповсюдження, аплікатор відноситься до лікарських засобів і медики встановлюють певні правила стосовно його застосування. 

Аплікатор Кузнєцова повинен бути індивідуальним засобом. Оскільки він проникає в підшкірні тканини і наносить мікротравми, то може стати переносником інфекцій. Отож ставтесь до аплікатора як до зубної щітки, чи інших предметів особистої гігієни: не давайте нікому в користування і зберігайте в чистоті.

Сеанси голкоаплікатора потрібно проводити не менше ніж годину після прийому їжі. Це загальне правило до всіх терапевтичних процедур, тому майте на увазі.

Процедура повинна проводитись в добре провітреному приміщенні. Якщо дозволяють погодні умови – бажано відкрити вікно. Свіже повітря допоможе пришвидшити циркуляцію крові і позитивно вплине на ефект від голкоаплікатора.

Після процедури необхідно полежати 15-20 хвилин в розслабленому стані. Це закріпить дію голкоаплікатора і допоможе уникнути запаморочення.

Аппликатор Кузнецова: инструкция к применению

Інструкція до застосування аплікатора Кузнєцова

Процедура голкотерапії максимально проста і не потребує сторонньої допомоги: лікувальний масажер необхідно покласти на рівну, середньої жорсткості поверхню і лягти на нього зверху. Проводити сеанс на дивані або ліжку можна, але лише в тому випадку, якщо вони достатньою тверді. Протягом процедури намагайтеся періодично підніматися, і трошки зміщувати тіло для зміни кута нахилу голчастих елементів по відношенню до точок на шкірі.

Час застосування масажного пристрою, частота використання для кожного користувача індивідуальні і залежать від чутливості шкіри і мети, з якою буде застосовуватися виріб. Але все ж існують загальноприйняті рекомендації по використанню аплікатора Кузнєцова в домашніх умовах.

Для боротьби з остеохондрозом, болями в поперековому відділі хребта слід проводити процедуру від 7 до 15 хвилин. При запальних захворюваннях суглобів, за інструкцією застосовувати іпплікатор Кузнєцова необхідно по 5-7 хвилин 3 рази на добу.

При мігрені процедура повинна тривати до 10 хвилин. Прилаштовувати килимок Кузнєцова потрібно біля основи черепа, повторювати процедуру можна 3-4 рази на день. При втоми і апатії необхідно прикладати аплікатор до стоп ніг на 7-10 хвилин. Для боротьби з безсонням необхідно  на зону спини протягом 20 хвилин.

Ефект від застосування килимка Кузнєцова при целюліті буде видно якщо використовувати виріб кожен день по 15 хвилин. Зняти передменструальний больовий симптом допоможе масажний килимок Кузнєцова, тривалість впливу  15 хвилин.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також