Ароматаблетки для душу — універсальна альтернатива бомбочкам

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ароматаблетки для душу

Відсутність часу на прийняття ванни чи, власне, самої ванни в помешканні — не привід сумувати за приємними бомбочками. Ароматаблетки аналогічно можуть перетворити процес купання на розкішний wellness-ритуал.

Водні процедури — не просто акт турботи про себе, але й хороший метод зміцнення імунітету, зняття стресу і відновлення після важкого дня. І мова не лише про ванну з густою піною і свічками по всьому периметру, але й про душ, якщо він правильно скомбінований з ефірними оліями та косметичними засобами.

Сприятливий вплив на наш організм чинить не так занурення у ванну, як просто тактильний контакт із водою. 

Тоненькі струмені теплої води, спрямовані в різних напрямках, ніжно масажують тіло і це забезпечує терапевтичний і заспокійливий ефект. А якщо запастися живильною олією або пінкою для вмивання, принести у ванну кімнату свічку, а у саму душову кабіну покласти спеціальну таблетку з корисними речовинами, вечірнє купання точно стає анітрохи не гіршим, ніж салонні SPA-процедури.

Що таке ароматаблетки для душу

Ароматаблетки для душу

Ароматаблетки — зручна альтернатива бомбочкам для ванни. Їх  можна використовувати як у душі, просто поклавши таблетку на підлогу кабінки, так і під час прийняття ванни.

Більшість компонентів у таблетках і бомбочках для ванни подібні:  сода, лимонна кислота, ефірні олії тощо. Але якщо таблетки у ванній використовувати можна, то бомбочки в душі — ні . Круглі засоби з маркуванням bath містять у складі олії, які зволожують шкіру, поки ви купаєтеся. У душі живильні компоненти ніяк не потраплять на ваше тіло й не виконають свій прямий обов’язок. Щобільше, олії зроблять підлогу душової кабіни слизькою, а це може бути дуже небезпечно.

Користь ароматаблеток

Ароматаблетки для душу

Під час контакту з водою таблетки починають приємно шипіти й завдяки цьому забезпечують заспокійливий ефект. Але головна перевага цього типу засобів у їхньому складі. Ароматаблетки зроблені таким чином, що в душі вони починають вивільнювати ефірні олії, які підіймаються вгору разом із теплою парою. Приймаючи душ, ви вдихаєте ароматну пару й наповнюєте організм поживними речовинами. Виходить така собі аромасауна в домашніх умовах.

Ефірні олії, поєднані з теплою парою, забезпечують сприятливий ефект на весь організм. Залежно від складу таблетки, вони можуть заспокоювати, тонізувати, позбавляти перших симптомів застуди й навіть лікувати безсоння. Наприклад, ароматаблетки з лавандою чудово усувають симптоми перевтоми. Вони також стимулюють кровообіг, покращують пам’ять та увагу і підвищують опірність організму до інфекційних захворювань. Ефірна олія евкаліпту покращує дихальні процеси, тонізує організм і допомагає позбутися головного болю. Використовуючи таблетки з ефірними оліями цитрусових, ви забудете про дратівливість, негативні емоції і зможете поєднати прийняття душу з медитацією.

Як використовувати ароматаблетки

Ароматаблетки для душу

Ароматаблетки вкрай невибагливі у використанні. Достатньо просто покласти одну штуку в куток душової кабіни перед тим, як ви відкриєте кран. Важливо, щоб на таблетку не потрапляв струмінь води, під ним засіб дуже швидко розтане й не забезпечить бажаного ефекту.

Ще одне правило з використання ароматаблеток: коли використовуєте їх, бажано зачиняти двері до ванної кімнати. Так приміщення краще просочиться ароматом ефірних олій і дозволить вам сповна відчути ефект від ароматерапії.

BodyRestore, Relief Shower Steamers

BodyRestore, Relief Shower Steamers

Lush, Not Sleepy Shower Bomb

Lush, Not Sleepy Shower Bomb

Aura Cacia, Purifying Eucalyptus Shower Tablet

Aura Cacia, Purifying Eucalyptus Shower Tablet

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також