Астрологічний прогноз про війну від Анжели Перл

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Астрологічний прогноз про війну від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп і, відповідно до позицій небесних тіл, прогнозує події в Україні. Що чекає на нас у найближчому майбутньому, на думку експерта, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл стверджує, що війні Росії проти України є астрологічне підґрунтя: 23 лютого розпочалося з’єднання Марса і Плутона. Перша з цих планет символізує сильну агресію й потік негативу, а друга — смерть і страх. Ці небесні тіла перебувають у Козерогу, знаку, що символізує впертість і сильний характер. Козеріг — це також знак планування, тому це може означати, що військові дії не є спонтанними, а заздалегідь спланованими й ретельно продуманими.

Точне з’єднання Марса і Плутона в Козерогу відбудеться 3 березня. Як правило, у день з’єднання відбувається потужний викид енергетики двох планет, тому астролог прогнозує, що саме 3 березня буде кульмінація війни. Також Анжела Перл зазначає, що за три дні до цієї дати і три дні після можуть відбуватися важливі події, які вплинуть на долі багатьох людей.

Анжела Перл говорить про те, що з астрологічної точки зору на цей час немає енергетики комунікації й переговорів. На імовірність ядерного удару також немає астрологічного підґрунтя. Проте небесні тіла символізують рух до затишшя, яке може розпочатися після 12 березня.

Анжела Перл пояснює, що кожна країна має свій знак зодіаку. Україна знаходиться під знаком Тельця, який символізує вільну землю, свободу й миролюбивість і схильність до спокійної праці. Це може означати лише одне: Україна збереже свою незалежність.

Важливі астрологічні події у 2022 році — затемнення. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка символізує несподівані повороти долі, зміни менталітету та серйозне єднання. Згідно з астрологічними прогнозами, у дати затемнень відбуватимуться ключові події для української історії, які матимуть однозначно хороші наслідки.

У гороскопі України Сатурн просто зараз з’єднується з Місяцем. Такий період астрологи називають складним і деякою мірою навіть переломним, який може тривати до семи років. Зазвичай це три з половиною роки до переломного моменту (в нашому випадку — війни) і три з половиною після.

Точне з’єднання Сатурна з Місяцем відбудеться 30 квітня. Анжела Перл зазначає, що це завжди емоційний момент, який супроводжується втратами, болем і поганими подіями. Проте після точного з’єднання розпочнеться період відновлення, тож астролог і її колеги впевнені, що після 30 квітня можуть розпочатися позитивні зміни й реконструкція нашої держави.

Стосовно астрологічного прогнозу Росії, то наступного року Плутон — планета змін — входить у знак Водолія, під покровом якого знаходиться Росія. Проте через рух небесних тіл зміни в країні розпочнуться у 2024 році. Анжела Перл прогнозує, що це може бути зміна влади, щось, пов’язане з військовими діями на території цієї країни або серйозними трансформаціями.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також