Асцендент: як розрахувати самостійно висхідний знак

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Асцендент: у чому його важливість, як розрахувати самостійно

Асцендент – це одна з ключових складових астрологічного гороскопу. Він визначається точним моментом та місцем народження людини та вказує на знак зодіаку, який сходив над горизонтом у момент його народження. Розкажемо як розрахувати асцендент самостійно.

Визначення асцендента є важливим кроком у складанні астрологічного гороскопу, оскільки він впливає на тлумачення інших планет та аспектів у гороскопі. Щоб визначити свій асцендент, необхідно знати точний час та місце народження. Як дізнатися про свій асцендент? Рекомендуємо використовувати спеціальні таблиці або програми, щоб розрахувати асцендент онлайн або звернутися до професійного астролога.

Що таке асцендент, вплив на людину

Про асцендент можна прочитати в стародавній єгипетській літературі, що датується III століттям до н.е. Перші астрологи вважали асцендент важливішим, ніж знак, в якому перебувало Сонце в момент народження людини. Згодом на асцендент стали менше звертати уваги, тенденція відродилася вже в XXI столітті. Сьогодні вважають, що натальна карта без асцендента обмежена, її точність сумнівна. Знак можна порівняти з дверима будинку, до якого потрібно зайти, щоб потрапити в житло.

Асцендент людини – це її оболонка, маска, перше враження, яке він справляє на оточення, стиль спілкування. Саме асцендент впливає на поведінку людини, вона демонструє світові те, що хоче, приховуючи справжнє обличчя. За розташуванням асцендента визначають цілі та прагнення, творчий потенціал особистості.

Розрахувати асцендент самому просто – достатньо просто ввести свої дані на будь-якому астрологічному сайті, і ваша натальна карта буде сформована автоматично. Важливо пам’ятати, що чим точніше зазначена інформація, а саме час народження, і географічні координати місця народження, тим точніше буде гороскоп. Річ у тім, що положення асцендента змінюється протягом кількох годин.

Натальна карта: асцендент у гороскопі

Формуючи натальну карту в гороскопі, важливість мають: Сонце, Місяць і асцендент. У чоловіків Сонце – основа характеру важливіша за Місяць – сили його прояву, а у жінок – положення Місяця важливіше Сонця. Знак асцендент – свідоме і несвідоме придбання якостей по життю, реалізація закладених якостей під час народження.

Овен

Овен

Асцендент в Овні демонструє вогненний натиск, харизму, які виявляються в спілкуванні та професії. Це лідер з раннього дитинства, чесний, не переносить пасивність оточення. Жінка з асцендентом в Овні дуже пристрасна натура, незалежна, трохи феміністка. Такі пані не вибирають в партнери сильних чоловіків, швидше за тих, які здатні їх обожнювати. Кармічне завдання Овнам найлегше реалізувати на керівних посадах.

Знаменитості з асцендентом в Овні: Пенелопа Крус, Джон Леннон, Морган Фрімен.

Телець

Телець

Асцендент у Тельці свідчить про добру і сентиментальною особистість. Це завзятий трудівник, який прагне до фінансового добробуту. Жінка з асцендентом в Тельці володіє лідерськими якостями, але не завжди може відстояти своє право на високу посаду. Вибирає в супутники життя фінансово незалежних чоловіків, забезпечує в будинку красу і затишок. Реалізовують себе там, де треба застосувати логіку, розсудливість, практичний підхід.

Знаменитості з асцендентом у Тельці: Майлі Сайрус, Кейт Бланшетт.

Близнюки

Близнюки

Асцендент у Близнюках наділяє людину блискучим інтелектом, це прекрасні співрозмовники, красномовні. Кармічне завдання Близнюків – створення нових зв’язків між людьми ій управління інформаційними потоками. Жінки з асцендентом у Близнюках можуть зустрічатися з декількома партнерами одразу, бо їм складно вибрати.

Знаменитості з асцендентом в Близнюках: Крістен Стюарт, Джуліанна Мур, Володимир Зеленський.

Рак

Рак

Представники асцендента в Раку дуже дбайливі та співчутливі, мають відмінну інтуїції, честолюбні. Сім’я і дім – головні цінності в житті носія асцендента в Раку. Жінки вибирають в партнери надійних, забезпечених і впевнених чоловіків. Відмінно реалізуються в творчих професіях, медицині, педагогіці – там, де важливий прояв емпатії.

Знаменитості з асцендентом в Раку: Анджеліна Джолі, Джулія Робертс, Мілла Йовович, Роберт Паттінсон, Арнольд Шварценеггер.

Лев

Лев

Людині з асцендентом у Леві завжди складно знайти баланс між лідерством і схильністю до ледачого дозвілля. Наділений природною харизмою, усвідомлений маніпулятор. Жінки – світські левиці, впевнені в собі, з відмінним смаком, вони хороші матері. У супутники життя вибирають сильних чоловіків, які не заважатимуть їх розвитку, самостійності та дають свободу.

Діва

Діва

З асцендентом у Діві – позитивні люди, які прагнуть до саморозвитку і дисципліни, це перфекціоністи в усьому. Їм складно знайти супутника життя, хоча жінки відмінні господині. Люди з асцендентом у Діві досягають небувалих висот у професіях, де потрібне посидючість, терпіння, скрупульозність і швидкість мислення.

Знаменитості з асцендентом в Діві: Шерон Стоун, Рене Зеллвегер, Кіану Рівз.

Терези

Терези

Люди з асцендентом у Терезах надзвичайно привабливі, випромінюють добро і щирість, мають почуття стилю. Вони прекрасно розбираються в психології, цінують красу душі не менше зовнішньої форми. Жінки з асцендентом в Терезах дуже красиві, привабливі, водночас досить розумні. Вибирають мужніх чоловіків, інтелектуальних і красномовних.

Знаменитості з асцендентом в Терезах: Дженніфер Лопес, Брітні Спірс, Дженніфер Еністон, Кейт Уінслет, Джаред Лето, Гаррі Стайлз.

Скорпіон

Скорпіон

Люди з асцендентом у Скорпіоні успішно займаються окультними науками, астрологією і психологією, розкривають потенціал виключно на керівних посадах, в політиці. Кармічне завдання – загартовувати волю і керувати емоціями так само майстерно, як вони маніпулюють іншими людьми. Жінки з асцендентом у Скорпіоні – сексуальний магніт.

Знаменитості з асцендентом в Скорпіоні: Джордж Клуні, Леонардо ді Капріо, Ніколь Кідман, Клаудіа Шиффер.

Стрілець

Стрілець

Володарі асцендента в Стрільці відмінні організатори і керівники, оточені друзями. Це за натурою миротворці й альтруїсти, які бажають змінити світ на краще, люблять подорожувати. Жінку з асцендентом у Стрільці складно назвати гарною господинею, але це чудова мати. Їй необхідно відчувати підтримку словами любові, обіймами і щоденними подарунками.

Знаменитості з асцендентом в Стрільці: принцеса Діана, Елізабет Тейлор, Бріжит Бардо, Бред Пітт.

Козеріг

Козеріг

Асцендент у Козерозі формує складний характер, це вперті і досить жорстокі люди, для них не існує перешкод. Вони прагнуть досягти високого становища в суспільстві, заради чого посилено працюють. Жінки з асцендентом в Козерозі володіють неймовірною силою волі, дисциплінованістю, працьовитістю, не бачать себе поряд з чоловіком, нижчим за статусом або заробітком.

Знаменитості з асцендентом в Козерозі: Моніка Белуччі, королева Єлизавета II, Софі Лорен, Кайлі Дженнер, Меган Фокс.

Водолій

Водолій

Люди з асцендентом у Водолії мають душевну теплоту, допитливі, альтруїсти з високим інтелектом. Жінки – ерудовані красуні, викликають захоплення оточення. У чоловіках їх приваблює оптимізм, вміння бути другом, хорошим співрозмовником, вони не переносять інфантильних людей.

Знаменитості з асцендентом у Водолії: Крістіна Агілера, Орландо Блум, Джоан Роулінг.

Риби

Риби

Асцендент у Рибах наділяє людину неймовірною чутливістю, романтичністю і фантазією, це нерішучі та скромні люди, безкорисливі. Жінки з асцендентом у Рибах – творчі натури, підкоряються більш сильному за характером партнеру. Вони досягають успіху в професіях, де потрібне терпіння, турбота про людей і творчий нестандартний підхід.

Знаменитості з асцендентом в Рибах: Демі Мур, Гвінет Пелтроу, Антоніо Бандерас.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також