Ретроградні планети в липні 2021 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ретроградні планети в липні 2021 року: коли чекати й що планувати

Які планети будуть ретроградними у липні 2021 року, варто прочитати, а краще — зафіксувати в календарі. Зворотний рух небесних тіл може як нашкодити, так і допомогти у різних аспектах життя.

Упродовж цілого місяця ретроградними будуть 4 планети: Плутон, Сатурн, Юпітер і Нептун. На думку астрологів, такий набір не принесе неприємностей, якщо правильно підлаштувати свої плани і братися за справи із зон їхньої відповідальності. Розгляньмо детальніше ретроградність у липні.

Ретроградний Плутон у липні 2021

(з 27 квітня по 6 жовтня)

Найбільш віддалену від Землі планету Плутон пов’язують із психоаналізом, трансформацією мислення і внутрішніх переконань.

Час ретроградного руху Плутона сприятливий для аналізу минулих помилок, перегляду стосунків та формування висновків. Небесне тіло може провокувати складні розмови, піднімати глобальні та часто болючі теми для обговорень. Однак саме в розмовах народжуються нові істини, а ще – плани на майбутнє.

Упродовж періоду ретроградності підвищуються ризики конфліктів та непорозумінь у робочих колективах, а також сварок у родині. Тому варто не починати розмови на неоднозначні теми.

Ретроградні планети в липні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Сатурн у липні 2021

(з 23 травня по 11 жовтня)

Сатурн астрологи називають планетою холодного розуму, чіткості й послідовності.

Астрологи вважають час ретроградного руху Сатурна періодом реалізації грандіозних планів, роботи над своїм фізичним та ментальним здоров’ям. Також липень буде сприятливим періодом для формування нових корисних звичок, зміни способу життя, а також навчання й підвищення кваліфікації.

Упродовж ретроградного руху Сатурна слід відмовитися від легковажних та необдуманих вчинків. Авантюризму також наразі скажіть «ні».

Ретроградні планети в липні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Юпітер у липні 2021

(з 20 червня по 18 жовтня)

Найбільша планета Сонячної системи керує матеріальними цінностями, владою та статусом у суспільстві.

У період ретроградності Юпітера дуже важливо робити кроки назустріч своєму успіху. Можна записатися на курси підвищення кваліфікації, почати вивчати або удосконалити іноземну мову. Також це сприятливий час, щоб налагодити нові контакти в професійній сфері та відновити зв’язки зі старими знайомими.

Для того, щоб ретроградний Юпітер не приніс негативу у ваше життя, важливо розвивати в собі такі риси, як розміреність та холоднокровність.

Ретроградні планети в липні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Нептун у липні 2021

(з 25 червня по 1 грудня)

Нептун — планета таємниць і містики, вона відповідає за наші фантазії та ілюзії.

Зворотний рух Нептуна добре впливає на праву півкулю мозку, що відповідає за уяву і креатив. Це означає, що липень буде дуже сприятливим для реалізації творчого потенціалу: саме зараз час генерувати креативні ідеї і придумувати оригінальні шляхи розв’язання проблем.

У період ретроградного Нептуна не варто з головою заглиблюватися у свої переживання — так можна загнати себе в глухий кут. Якщо відчуваєте потребу, краще зверніться до психолога.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також