B-Hub music: плей-лист релакс-музики

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

B-Hub music: плей-лист релакс-музики

Редакція Beauty HUB представляє постійну рубрику B-Hub music, в якій ділиться самими натхненними і життєстверджувальними, новими і старими, сумними і веселими треками. Сьогодні – плей-лист релакс-музики, вмикаємо спокійні пісні, чіллім і черпаємо життєві сили!

Це особлива п’ятниця, тому що попереду перший липневий уїк-енд. Варто видихнути і зібратися з силами, аби сповна насолодитися неспішною літньою спекою, прохолодними напоями і сезоном відпусток. А хіба можна уявити цей час без вайбової музики? Звичайно, ні, тому редакція Beauty HUB зібрала релакс-плейлист, який не тільки заспокоює своїми джазовими нотками, але і заряджає енергією, щоб провести вихідні дні активно і з користю.

Під плавні акорди Smile від Jimmy Durante класно їхати в машині з розкритими вікнами прямо до моря, щоб на пляжі станцювати під Somethin ‘Stupid від чарівних Robbie Williams і Nicole Kidman. Пісня з ніжним вокалом NK під назвою «Шаг Вправо» надихає на прогулянку з коханою людиною за руку берегом моря. А ось RM пропонує велопрогулянку на самоті під його Bicycle, щоб насолодитися красою неба і  дрібниць, що нас оточують. Будеш ти лежати на шезлонгу біля басейну або влаштуєш пікнік з родиною за містом – неважливо! Комбінацій і варіацій безліч, вмикай наш плей-лист музики для розслаблення і насолоджуйся!

Ed Sheeran – I See Fire (Kygo Remix)

NK – Шаг Вправо

Billie Holiday – Summertime (From Porgy and Bess)

Emma Bale – All I want

Pink Sweat$ – At My Worst

RM – Bicycle

Surfaces – Home

Aves ft. Bel-Ami – Gratitude

Hooverphonic – Mad About You

Boyce Avenue ft. Emily Zeck – Malibu (Miley Cyrus acoustic cover)

Two Feet – Love is a Bitch

Jimmy Durante – Smile

Robbie Williams and Nicole Kidman – Somethin’ Stupid

Joseph Vincent – Stand By Me (Ben E. King Cover)

Paul McCartney – The Glory Of Love

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також