Б’є − значить любить: три причини спробувати БДСМ

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Психологи вважають, що БДСМ-практики не шкодять, а навіть допомагають зміцнити стосунки в парі.

Якщо раніше, почувши цю абревіатуру, всі подумки уявляли те саме, що збоченець, то зараз ситуація змінилася. В Америці та європейських країнах садисти-мазохісти-домінанти влаштовують зустрічі та фестивалі, відвідують клуби за інтересами. В Україні бажаючі зняти стрес батогом поки що голосно не заявляють про свої вподобання. Але все ж заходять іноді до секс-шопів за секс-наручниками в подарунок коханій. Редакція Beauty HUB розбирається, які плюси у цих «небезпечних ігор».

Завдяки «П’ятдесяти відтінкам сірого» навіть ті, хто забули ці чарівні чотири літери, їх відразу ж згадали. А хто не знали − ознайомилися. Так чи інакше, комбінація «жертва-пан» у сексі існує дуже давно. І, як з’ясували вчені, БДСМ навіть несе в собі користь.

Б’є − значить любить: три причини спробувати БДСМ

Підвищує впевненість в собі

Ще в 2013 році Міжнародне співтовариство сексуальної медицини опублікувало дослідження про БДСМ. Як з’ясувалося, любителі ексцентричного сексу відрізняються гармонійним сприйняттям світу, більш впевнені в своїх силах. Також вони добре знають свої сексуальні переваги, не дозволяють собою маніпулювати, але при цьому більш відкриті світу.

Знижує рівень стресу

Виявляється, у пар, які практикують БДСМ, все добре з психологічною стійкістю. Дослідження показали, що у них низький рівень кортизолу, це «гормон стресу», який відповідає за імунні реакції, стрибки цукру в крові, запальні процеси. Показники тиску теж в нормі.

А ще секс-шмагання насичує м’язи киснем, сприяє оновленню крові, виведенню токсинів зі шкіри. Такий самий ефект може дати сухий масаж жорсткою щіткою, але зараз не про це.

Б’є − значить любить: три причини спробувати БДСМ

Зміцнює довіру між партнерами

Вчені з Університету Північного Іллінойсу з’ясували, що успішна участь у садо-мазо іграх збільшує почуття близькості в парі. Виявилося, що любителі випробувати на собі й своєму партнерові нову секс-іграшку, в результаті більше довіряють одне одному, поважають кордони іншого.

Але й суто фізіологічно, знову ж таки, тут знайшлося багато переваг: нові види секс-активностей наповнюють кров допаміном, гормонами щастя. Реакції, що протікають в мозку при цьому, можна порівняти з «метеликами в животі» або відвідуванням крутого атракціону.

Важливо: сексологи й психологи впевнені, такий секс принесе користь, тільки якщо обидва партнери до нього готові й хочуть подібного досвіду. Тут важливо слухати себе, а не йти на поводу в чиїхось бажань.

Б’є − значить любить: три причини спробувати БДСМ

БДМС-факти

 • БДСМ розшифровується як: BD (Bondage & Discipline) − зв’язування, обмеження свободи статевого партнера, DS (Domination & Submission) − гри «підпорядкування-домінування», SM (Sadism & Masochism) − отримання секс-задоволення від болісних відчуттів.
 • Один із популярних сайтів знайомств провів опитування й з’ясував, що близько 58% користувачів погодилися б на БДСМ-експірієнс.
 • Між іншим, те, що в розумі − не завжди в реальності. Близько 73% опитаних, зізналися, що садо-мазо експериментів у них ніколи не було.
 • Жінки віддають перевагу бути покараними. Близько 75% опитаних леді зізналися, що роль покірної рабині їм підходить більше, ніж домінанта.
 • Чоловіки − за різноманітність. 48% зізналися, що в БДСМ люблять домінувати, 33% хочуть підкорятися, а 18% Не проти мінятися ролями.
 • Стоп-слово використовують нечасто. Стоп-слово, що вигадано для негайного припинення БДСМ-гри, використовують занадто мало людей − 17%. Невикористання його може бути небезпечним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також