Бархатиста революція: як носити матові помади взимку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Останні роки матові помади в тренді. Але деякі з них занадто пересушують ніжну шкіру губ. Розповідаємо, як вибрати і використовувати матову помаду, щоб губи були зволожені і при цьому бархатисті.

Матові текстури не здаються під натиском голографічних блисків, глянцевих помад і засобів з металевим фінішем ані на подіумі, ані в житті. Чітко окреслені бархатисті губи насиченого відтінку – найсексуальніший аксесуар зими. Вельветовий ефект на губах завжди виглядає дорого і дозволяє створити як денний спосіб з нюдовою помадою в стилі Катрин Деньов, так і вечірній образ від британської it girl в дусі Алекси Чанг.

Незважаючи на те, що матові текстури виглядають чудово, багато дівчат взимку бояться їх використовувати. Чому? Тому що більшість помад нещадно сушать губи. До того ж бархатисту помаду не нанесеш за секунду, як блиск. Вони вимагають особливої техніки. Щоб матова помада не пересушувала губи і не стягувала сильно шкіру, обов’язково дотримуйтесь цих порад.

Підготуйте губи

Бархатиста помада дуже вимоглива, на губах не має бути лущення, адже матова текстура лише підкреслить його, що не дуже красиво. Перед нанесенням макіяжу корисно буде використовувати скраб або маску для губ, які зволожать шкіру і приберуть всі мертві клітини.

Створіть базу

У вельветових помадах дуже мало олій, тому вони не так вже сильно зволожують і захищають шкіру, особливо в мороз. Тому, щоб шкіра губ виглядала привабливо, нанесіть живильний бальзам як мінімум за 15 хвилин до нанесення матової помади. Дайте йому повністю увібратися, а потім промокніть серветкою, аби бальзам не зіпсував матовий фініш і щоб помада не «потекла», перетворюючи ваш макіяж на маску Джокера.

Заґрунтуйте губи

Так, з матовими помадами не обов’язково наносити контурні олівці. Але вони створять ідеальну ґрунтовку для помади. Так макіяж губ протримається набагато довше, до того ж ви зможете трохи скорегувати форму губ, роблячи їх більш пухкими або прибираючи асиметрію. Прорисуйте контур губ і повністю зафарбуйте всю поверхню, ніби «заґрунтовуючи» полотно для картини.

Вирівняйте тон

Матові помади, особливо яскраві й темні, вимагають ідеальної шкіри, тому скоректуйте всі недоліки консилером.

Нанесіть помаду

Матові помади легко наносити прямо з тюбика або ж за допомогою пензля. Але щоб губи виглядали як губи, аби було видно текстуру шкіри, візьміть за правило повторювати улюблений лайфхак з помадою французького візажиста Вайолетт Фр (Violette Fr). Яку б помаду вона не використовувала, вона завжди вбиває засіб пальцями після нанесення з тюбика. Так вона прибирає надлишки помади.

читайте також

Ідеальні матові помади на зиму

YSL Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick

YSL Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick

Помада зі шкіряно-матовим фінішем укладена в квадратній гільзі з гострим кінцем, що забезпечує ідеальне нанесення за хвилину. Формула легка, еластична і дуже пігментована, текстура комфортна і тримається на губах весь день. У палітрі 25 кутюрних відтінків, які відмінно підходять усім відтінкам шкіри. Придбати можна в магазинах марки і на сайті офіційних дистриб’юторів, об’єм 2,2 г, орієнтовна ціна $39.

M.A.C Matte Lipstick

M.A.C Matte Lipstick

Відома серія помад радує багатством палітри відтінків, на губах засіб виглядає як бархат, але при цьому текстура дуже комфортна і не пересушує шкіру. Придбати можна в офіційних магазинах бренду і на сайтах дистриб’юторів марки, об’єм 3 г, орієнтовна ціна 670 грн.

Givenchy Le Rouge Mat

Givenchy Le Rouge Mat

Матова помада для губ досить пігментована і рівномірно розподіляється одним легким нанесенням. Незважаючи на бархатисту текстуру, засіб має кремову консистенцію, яка зволожує шкіру. Придбати можна на сайтах офіційних дистриб’юторів марки і в магазинах бренду, об’єм 3,4 г, орієнтовна ціна 1045 грн.

Dior Rouge Diorific Khol

Dior Rouge Diorific Khol

Помада з матовим покриттям має дуже пігментовану формулу зі стійким ефектом. Кремова текстура зволожує губи, оскільки в складі є вітаміни С і Е. Крім того, в помаді міститься сонцезахисний фільтр SPF8, що ідеально для будь-якого сезону. Придбати продукт можна в офіційних магазинах марки і на сайтах дистриб’юторів бренду, об’єм 3,3 г, орієнтовна ціна 1243 грн.

Armani Beauty Rouge D’armani Matte Lipstick

Armani Beauty Rouge D’armani Matte Lipstick

Формула на прозорій основі, що відрізняється від стандартного уявлення про матову текстуру, що використовується в звичних помадах. Це дозволяє зробити засіб дуже зволожувальним, колір більш насиченим і стійким. Засіб досить пігментований. Придбати можна в офіційних магазинах марки і на сайтах дистриб’юторів, об’єм 4 г, орієнтовна ціна 38 $.

Mary Kay True Dimensions

Mary Kay True Dimensions

Помада з матово-атласним фінішем відмінно зволожує губи, не підкреслюючи лущення. Засіб досить пігментований, аби прибрати надлишок глянцевого блиску, достатньо промокнути губи серветкою. Придбати можна на сайтах офіційних дистриб’юторів, об’єм 3,3 г, орієнтовна ціна 526 грн.

Rimmel Lasting Finish Matte by Kate Moss

Rimmel Lasting Finish Matte by Kate Moss

Помада створює на губах гарне бархатисте покриття. Формула зі зволожувальними компонентами Не пересушує губи і не підкреслює лущення. Інтенсивні пігменти забезпечують насичений колір, який тримається весь день. Придбати можна в косметичних магазинах і на сайтах офіційних дистриб’юторів марки, об’єм 3,8 г, орієнтовна ціна 120 грн.

Pupa Miss Pupa Velvet Matt

Pupa Miss Pupa Velvet Matt

Кремоподібна формула дуже комфортно «сидить» на губах, створюючи красивий бархатистий ефект. Пігмент стійкий і тримається дуже довго на губах. Придбати засіб можна в косметичних магазинах і на сайтах офіційних дистриб’юторів, об’єм 3,3 г, орієнтовна ціна 240 грн.

Avon True Colour Perfectly Matte Lipstick

Avon True Colour Perfectly Matte Lipstick

Кремова формула забезпечує ідеальний баланс матових пігментів і зволожувальних компонентів, створюючи красивий бархатистий фініш. Придбати продукт можна на сайтах офіційних дистриб’юторів марки, об’єм 3,5 г, орієнтовна ціна 109 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також