Барви весни: Hermes випустив нові відтінки помад

Натхненний весняними квітами, Hermès випускає три відтінки губної помади в ніжному атласному фініші.

Французький люксовий бренд Hermès вже кілька років поспіль тішить своїх шанувальників періодичним випуском тематичних відтінків помад. Відтак цієї осені було представлено нові кольори, що відсилають до перших холодних ночей та опалого листя й допомагають створити ніжний нюдовий макіяж. Тепер Hermès хоче навіяти нам яскравий весняний настрій і оголосив про вихід нової лімітованої колекції, натхненної барвами весняних квітів.

Лімітована колекція включає три відтінки: Beige Ebloui, Rose Oasis та Corail Aqua. Перший варіант виконаний у теплому нюдовому відтінку з ніжним рожевим переливом, а другий відрізняється розкішним яскраво-рожевим тоном. Для поціновувачів класики Hermès також розробив максимально яскравий відтінок червоного. Усі три версії помади забезпечують мерехтливе атласне покриття, яке допомагає ще підкреслити об’єм та збільшити яскравість губ.

Лімітованої колекції Rouge Hermès SS21 цілком достатньо, аби укомплектувати косметичку всіма необхідними помадами та створювати всі види макіяжу, від ніжного нюдового до яскравого вечірнього. Rouge Hermès SS21 надійде у продаж у березні в окремих світових торгових точках Hermès.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також