Біксіпластія для волосся: що це і в чому її переваги

Біксіпластію часто називають гібридом кератинового випрямлення, ботоксу й ще декількох процедур, оскільки вона не обмежується одним ефектом. Кому буде корисна ця салонна процедура, розбиралась редакція Beauty HUB.

Ми вже давно звикли, що в салонні процедури можуть вирішити практично будь-яку проблему волосся: випрямити неслухняні локони, зволожити та наповнити поживними речовинами. Але вбити кількох зайців відразу — практика відносно нова. Забезпечити такий ефект обіцяє біксіпластія.

На думку спеціалістів, біксіпластія — це яскравий представник засобів для випрямлення і відновлення волосся нового покоління. Вона допомагає забезпечити волоссю ідеальну рівність, гладкість на декілька місяців, подібно до кератинування. Окрім цього, процедура також відновлює локони після хімічної завивки, забезпечує їм об’єм і розкішний вигляд.

Як відбувається біксіпластія

Біксіпластія — салонна процедура, яка забирає від двох до чотирьох годин вашого часу. Починає її фахівець з промивання голови спеціальним шампунем. Він глибоко очищує волосся й розкриває кутикулу волосин. Усе для того, аби живильний склад проник якнайглибше. Після цього на волосся наносять спеціальну маску й залишають на 20 хвилин. Далі йде процес такий самий, як і під час кератинового випрямлення: волосся розділяють на тонкі пасма і витягують їх перукарською праскою за температури 190–230°С. У середньому кожному пасму потрібно від 8 до 15 витягувань. 

Склад і ефект від процедури

Під час процедури на волосся наносять особливий склад. У його основі — кератин. Цей структурний білок міститься у волосинках нашої шкіри, він забезпечує їм щільність та наповненість. Поповнюючи вміст цього компоненту у складі волосини, ми зміцнюємо її, забезпечуємо їй хороший захист від природних факторів, а також від стайлерів.

У склад маски для біксіпластії також входить ексктракт плодів помадного дерева. Рослинний компонент містить велику кількість протеїну, жирних кислот та інших поживних компонентів, які дарують волоссю пружність, роблять його більш об’ємним і наповненим.

Крім кератину, маска містить ще кілька цінних олій, таких, як олії бразильського горіха, насіння дерева пракаксі, бабассу тощо. Введені в глибокі шари волосин, речовини відновлюють їхню структуру. Тому процедуру можна робити для покращення стану пошкоджених пасом.

Екстракти натуральних рослин, які також входять до складу маски для біксіпластії, полегшують укладку й розчісування, захищають від появи посічених кінчиків.

Біксіпластія чи кератинове випрямлення

Біксіпластія та кератинове випрямлення — два головні конкуренти на ринку салонних процедур. Усе тому, що в них однакова головна діюча речовина — кератин. Мета також подібна — зробити волосся більш охайним і здоровим на вигляд. Але обидві процедури таки мають певні відмінності.

Головна і практично єдина перевага кератинового випрямлення — воно добре вирівнює дуже заплутані, кучеряві пасма й робить їх більш слухняними. Процедура може суттєво спростити життя тим, у кого є проблеми з розчісуванням, розплутуванням волосся, а також допоможе на пів року забути про праску для волосся. Але от із оздоровленням вона не впорається.

Щодо біксіпластії, вона підійте тим, чия проблема полягає не так у природній кучерявості волосся, як у пористості, неслухняності й сильному пошкодженні. Процедура продумана спеціально для локонів, які перш за все потребують глибокого живлення і зволоження. Так, завдяки біксіпластії шевелюра матиме кращий і охайніший вигляд.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також