Кератинове випрямлення волосся: за і проти процедури

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кератинове випрямлення волосся: за і проти процедури

Кератинове випрямлення волосся — процедура, яка обіцяє зробити наше волосся прямим, наповненим і здоровішим на вигляд. Чи справді можна досягти такого результату й скільки він нам може коштувати, варто дізнатися, перш ніж йти до салону.

Кератинове випрямлення сьогодні пропонують у кожному салоні: процедура не особливо складна й затратна ні у фінансах, ні в часі (займає близько двох годин), а ефект обіцяє  бути приголомшливим: блискучі гладкі пасма без непотрібних завитків, зайвої пухнастості та проблем з укладкою. І все це майже на пів року!

Кератинове випрямлення з’явилося ще на початку нульових років у Бразилії. Розробили його спеціально для дівчат з африканською зовнішністю, у яких від природи волосся жорстке й дуже кучеряве. Чудо-процедура вирівнювала навіть найтонші спіральки на волоссі, економила дівчатам час на щоденному догляді й суттєво покращувала їх зовнішній вигляд. Слава про чудо-засіб рознеслася по всьому світу і його почали застосовувати не тільки афроамериканці, й не тільки для випрямлення. Так, Дженніфер Еністон нещодавно поділилася, що саме кератинове випрямлення забезпечує її волоссю бездоганний вигляд на червоних доріжках без допомоги особливих засобів.

Як відбувається процедура кератинового випрямлення

Суть процедури кератинового випрямлення полягає в тому, що пасма насичують рідким кератином для створення захисного шару. Технічно це відбувається так: майстер наносить на пасма кератиновий склад, відступаючи від коренів на 1–2 см і підсушує його феном. Після цього фахівець витягує пасма перукарською праскою за температури 190–230°С. Залежно від бажаного ефекту, майстер розгладжує кожне пасмо від 8 до 25 разів.

Кератинове випрямлення волосся: за і проти процедури

Процедура кератинування не є чимось чужорідним для нашого волосся. Кератин — це структурний білок, який міститься у волосинах і забезпечує їм щільність та наповненість. Однак природний кератин наших пасом під дією зовнішніх факторів часто руйнується або його недостатньо для того, аби волосся мало розкішний вигляд. Під час салонної процедури кератинового випрямлення волосся насичують білком тваринного походження.

Кератиновий склад наноситься для того, аби огорнути кожну волосинку захисним шаром, зміцнити її, покращити структуру і зробити більш цупкою.

Як результат навіть волосся, яке від природи в’ється, на певний час залишається ідеально рівним. Приємний бонус: пасма стають більш сильними та стійкими до впливу зовнішніх факторів і не ламаються навіть при складних стрижках. Про поняття «посічені кінчики» клієнти після кератинування також зазвичай забувають, бо процедура намертво закриває кутикулу й не дає волоссю пушитись. Власне, завдяки цьому локони й набувають більш охайного вигляду та здорового блиску.

Кому підійде кератинове випрямлення

Кератинове випрямлення волосся: за і проти процедури

Процедуру кератинового випрямлення зараз рекомендують робити всім, хто хоче мати більш слухняне волосся і звести до мінімуму домашній догляд. А ще за компанію тим, хто бажає надати волоссю додатковий об’єм і гарний здоровий блиск. Але випрямлення підійде не всім.

Показання до кератинування — хвилясте й неслухняне волосся, яке від природи в’ється, пушиться і важко вкладається навіть зі стайлінговими засобами. Процедура приборкає волосини, які вибиваються із зачіски, і зробить їх більш піддатливими до укладання. Хвилясте волосся — випрямить.

Кератинове випрямлення має накопичувальний ефект. Після першого разу ефект може триматися 2–3 місяці, а от за регулярного проведення волосся буде слухняним і до 8-ми місяців.

Побічні ефекти від кератинового випрямлення

Звісно, у кератину безліч переваг, але й мінуси також можна знайти. Тим, у кого від природи слабка й тонка шевелюра, кератин може тільки нашкодити. Засіб, який наносять на волосся, обтяжує волосини й може забрати у вас весь об’єм. Про розкішні локони можете забути.

Також кератин протипоказаний тим, у кого є схильність до подразнень або захворювання шкіри голови (псоріаз, дерматити, мікози). Попри те, що сам кератин на скальп не наноситься, він може погіршити стан шкіри голови.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також