Біллі Айліш: «Бути жінкою – це просто така війна, назавжди»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Біллі Айліш

Біллі Аліш про те, як іноді важко відстоювати свої неформальні погляди, ідеї та смак, навіть якщо ти — Зірка, яка розпочала свій шлях у 13 років і отримала сім премій «Греммі» та «Оскар» до свого повноліття.

«Особливо якщо йдеться про молоду жінку, яка перебуває на  публіці. Це справді несправедливо», — каже Біллі Айліш виданню Variety.

Біллі отримала сім премій «Греммі» та «Оскар» ще до того, як стала достатньо дорослою, щоб випити за свій успіх келих шампанського.

«Виявляється, я молода і в мене попереду ціле життя, яке я можу провести у повному лайні», — каже вона. За словами дівчини, можливо, це сталося тому, що вона дуже рано подорослішала. Просто забула, що досі молода, і жила так, ніби їй не 21 рік, а всі 70. Нещодавно Біллі зрозуміла, що це їй не потрібно.

21-річна Ейліш вперше відчула смак слави у 13 років, коли на сайті SoundCloud з’явилася пісня «Ocean Eyes», яку вона записала разом зі своїм старшим братом Фіннеасом у його крихітній спальні. Оскільки її кар’єра швидко розвивалася, підлітковий період минув під загальним наглядом.

Біллі відразу ж сподобалася публіці своєю особистістю, повною протиріч: м’який шепіт у поєднанні з липкими піснями про вбивство друзів або підпал машини колишнього. У поєднанні з характерним стилем — мішкуватим неоновим одягом, яскравими блакитними очима і схильністю до відвертого остраху — незабаром вона була на слуху у всіх представників музичної індустрії.

Айліш з гордістю згадує, з якою «дивною і неприємною» увагою до неї ставилися в роки її становлення. Публіка хотіла знати, з ким вона зустрічалася? Яка її сексуальна орієнтація? Чому вона так одягається? Більш зловісні критики навіть питали, чи не була вона потай дияволопоклонницею (це не так).

Тим не менш, дівчина з гордістю згадує свій ранній успіх. Приблизно 2019 року Айліш думала, що здобула справжнє щастя. Однак це було лише зовнішнє підтвердження.

Якоїсь миті співачка зрозуміла, що це не так. З’явилася чітка думка, що потрібно знайти щось у собі та своєму особистому житті, не пов’язане із зовнішнім світом, інтернетом або її статусом. Щось, що принесе їй стільки радості.

Так Айліш і вчинила, досягнувши нових творчих висот у низці проєктів поза її зоною комфорту. Це була робота над оригінальною піснею «What Was I Made For?» у фільмі «Барбі», а також акторський дебют у ролі лідера культу Єви у сатиричному серіалі жахів «Рой» на каналі Prime Video. І все це відбувалося одночасно з останніми штрихами у її третьому студійному альбомі.

Біллі вважає, що її життя складається вдало. Вона відчуває, що нарешті навчилася любити себе і займається тим, чим справді пишається. «У багатьох відносинах у моєму житті я відчуваю, що тільки зараз прокидаюся», — каже співачка.

Айліш не завжди почувалася жіночною. Насправді, більшу частину свого життя вона страждала від думки, що не подобається іншим жінкам. «Я ніколи не відчувала, що можу налагодити добрі стосунки з дівчатами», — говорить Біллі. Зірка зізнається, що дуже їх любить і що вони справді приваблюють її як люди.

Айліш говорить про це безупинно, як будь-яка інша молода жінка її покоління, яка розповідає про своє життя. «У моєму житті я маю глибокі зв’язки з жінками, друзями та сім’єю, — каже Біллі. — Вони мене приваблюють фізично. Але мене також лякає їхня краса та їхня присутність».

Ці непрості стосунки з жіночністю та жіночою статтю почали змінюватися зовсім недавно — після того, як у липні вийшла пісня «Barbie». Ця фортепіанна балада звучить у емоційній кульмінації блокбастера студії Warner Bros. Саме під неї Рут Хендлер у виконанні Реї Перлман вчить Барбі у виконанні Марго Роббі, що означає бути жінкою. «Візьми мої руки. Закрий очі. А тепер відчуй», — каже вона, пропонуючи Барбі побачити життя справжніх жінок.

В офіційному кліпі на пісню, режисером якого виступила співачка, Айліш протистоїть землетрусам, вітру та зливі, розпаковуючи невелику коробку з Барбі-версіями її найзнаковіших образів: в основному це футболки великих розмірів та треніки. Цей фірмовий стиль спровокував похвалу, увагу і навіть костюми на Геловін – але разом з цим з’явилися і небажані припущення. Що вона приховує?

Вона робить глибокий вдих. «Можливо, мене не дуже хвилює сексуалізація мене, тому що я ніколи не відчувала себе бажаною».

«Якщо чесно, я ніколи не почувалася жінкою. Ніколи не почувала себе бажаною. Я ніколи не відчувала себе жіночною. Мені доводиться переконувати себе, що я, наприклад, симпатична дівчина. Я ідентифікую себе як «вона/він» тощо і ніколи не почувалася дівчиною».

У процесі дорослішання Айліш довелося боротися з цими почуттями, а також зі зростаючою цікавістю ЗМІ до її тіла, що розвивається. Рідкісні моменти, коли вона з’являлася в облягаючому одязі ставали матеріалом для таблоїдів.

«У мене великі груди з дев’яти років, і я така, яка є. Я маю такий виглядаю», — каже співачка, з роздратуванням згадуючи, який ажіотаж здійняли  ЗМІ, коли вона вперше наважилася одягнути майку на публіці у 16 років.

«Ніхто ніколи не говорить про чоловіче тіло. Якщо ти м’язистий — круто. Якщо ні — круто. Якщо ти худий — круто. Якщо в тебе «тіло як у тата» — круто. Якщо ти пузатий, то тобі це подобається! Всі задоволені. А знаєте чому? Тому що дівчата добрі. Їм все по барабану, тому що ми бачимо людей такими, якими вони є!»

Зараз Айліш, як і раніше, віддає перевагу вбранню великих розмірів, але при цьому додає до нього й облягаючі речі, які вона впевнено носить на очах у 110 мільйонів своїх передплатників у Instagram. У нещодавній фотосесії дівчина поділилася кількома моментами зі свого життя, у тому числі знімками собаки (пітбуля на прізвисько Шарк) та поглядом на своє нове масивне татуювання на спині — серію абстрактних чорних ліній, що повторюють вигин хребта.

Джерело → variety.com

Фото:  Victoria Stevens

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також