Благодійний проєкт до Дня матері з Lancôme: збираємо 1 000 000 грн на допомогу дітям із вродженими вадами серця

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

LANCOME благодійність

З нагоди міжнародного свята Дня матері, яке відбудеться 14 травня, Lancôme оголошує збір 1 000 000 грн на операції для дітей із вродженими вадами серця. Адже здоров’я дитини — найважливіша цінність і найкращий подарунок для мами!

Проєкт триватиме з 1 до 31 травня і має на меті збір коштів на операції дітям із вродженими вадами серця. 100 гривень від кожного засобу Lancôme передасть до благодійного фонду «ТВОЯ ОПОРА».

З мрією зробити кожну маму щасливою, а її дитину — здоровою, протягом травня 100 грн від продажу кожного засобу Lancôme передаватиме до одного з найбільших благодійних фондів в Україні — «ТВОЯ ОПОРА». Це єдина українська організація, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я). Фонд існує з 2014 року, і наразі підтримує понад 120 українських лікарень та забезпечує їх медикаментами й обладнанням. Зокрема, «Твоя опора» допомагає дітям із вродженими вадами серця — фонду вже вдалося врятувати понад 4 600 маленьких пацієнтів.

Також на згадку про участь у проєкті з 8 до 14 травня Lancôme подарує срібний браслет Guzema до кожного замовлення від 4000 гривень у мережі магазинів Brocard, Aromateque та інтернет-магазині makeup.com.ua.

Lancôme прагне зробити кожну маму щасливою не лише в День матері, а й завжди! Тому запрошує вас взяти участь у благодійному проєкті та разом врятувати дитячі серця!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також