Болючий досвід: хто з зірок робив аборт, і що вони про це думають

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Болючий досвід: хто з зірок робив аборт, і що вони про це думають

Аборт – тема, яка спричиняє багато дискусій на різних рівнях, від законодавчого до морально-етичного. Розгляньмо цю тему з різних сторін і дізнаймося, що про це думають знаменитості, які пережили аборт і його наслідки.

Катрін Денев 

Культова французька акторка Катрін Денев була однією з перших знаменитостей, хто публічно заговорив про аборти. Вона була серед жінок, які підписали петицію за їх легалізацію у Франції 1971 року, і домоглася, щоб переривання вагітності перестало бути криміналом. Зі слів акторки, заборона не зупиняє жінок від абортів, а лише поширює процедури в антисанітарних умовах, породжує величезний страх і вкрай негативні наслідки у дівчат. Боротися за права жінок зірку наштовхнув особистий досвід. Вона сама у юності роки всупереч закону перервала вагітність і описує цей досвід у вкрай негативному світлі. 

«Це рішення і так було непростим. Але особливо болісно я сприймала те, що моє рішення ще хтось мав санкціонувати», пригадує Катрін Денев і говорить про те, що з абортами варто боротися відповідною освітою. Адже обізнаність у цьому питанні найкраще допоможе уникнути незапланованих дітей.

Мілла Йовович

Мілла Йовович зважилася на переривання вагітності вже будучи матір’ю двох дітей. Акторка під час зйомок фільму поїхала у Східну Європу і на 4,5 місяці вагітності зробила процедуру екстреного переривання вагітності. На той момент зробити класичний аборт вже було неможливо, адже ембріон вже перетворився на сформовану дитину, й у таких випадках штучно спричиняють пологи. Екстрене переривання вагітності може бути вимушеним кроком, наприклад, через аномалії у розвитку дитини, або ж приватним рішенням матері. Причини цього вчинку Мілла не розголошує, однак описує цей досвід, як дуже трагічний. 

«Аборт дуже важка річ для жінок на емоційному рівні. Після переривання вагітності я занурилася у важку депресію і змушена була поставити на паузу кар’єру. Я відокремилася від усього світу на кілька місяців і спілкувалася виключно зі своїми дітьми. Мені потрібно було докласти багато зусиль, щоб вибратися з цього стану», пише акторка. 

Тоні Брекстон

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Toni Braxton (@tonibraxton)

Американська співачка Тоні Брекстон у автобіографічній книзі Unbreak My Heart: A Memoir зізналася, що багато років тому зробила аборт. На той момент дівчина проходила курс лікування ретиноїдами, які, згідно з результатами досліджень, можуть спричиняти мутації плоду. Щоб не ризикувати життям і здоров’ям малюка, Тоні і її обранець прийняли рішення позбутися дитини. Кілька років потому в сім’ї народилося двоє синів, проте Тоні пише у книзі, що до сьогодні не може забути про ненароджене дитя, і закликає дівчат думати про наслідки все ж перед зачаттям. 

«Я вірю, що Господь відплатив мені за аборт аутизмом мого сина», міркує Брекстон в мемуарах Unbreak My Heart: A Memoir.

Ума Турман

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Uma Thurman (@umathurman)

Акторка в одному з останніх інтерв’ю зізналась, що в 15 років їй довелося пережити один з найскладніших досвідів у житті – аборт. На той момент Турман саме розпочала свою кар’єру і зав’язала стосунки з набагато старшим чоловіком, від якого одразу ж завагітніла. Акторка не побоялася розповісти про це своїм батькам, і вони разом прийняли рішення позбутися дитини. Акторка описує цей досвід як «жахливо болючий, як фізично, так і морально». 

«Аборт, який я зробила у підлітковому віці, – найважче рішення у моєму житті, яке принесло мені страждання тоді і засмучує мене дотепер. Але це був шлях до життя, повного радості й любові, яке я проживаю зараз», –  говорить актриса.

Шерон Озборн

Дружина Оззі Осборна Шерон Осборн пережила нелегкий досвід переривання вагітності. Вона позбулася цноти в 17 років і одразу ж дізналася, що чекає дитину. Зірка зізналася, що позбутися дитини її примусив тиск з боку батьків, зокрема матері, яка з апломбом сказала доньці не повертатися додому, поки та не вирішить питання. В одному з нещодавніх інтерв’ю Шерон зізналася, що вважає аборт найбільшою помилкою у своєму житті, адже досвід приніс їй і моральні, і фізичні травми. 

«Я була жахливо налякана, коли йшла на аборт. Там було повно інших дівчат,  ми перелякано дивилися одна на одну, і ніхто не сказав ні слова. Ця історія відклалася у моїй голові на все життя», пригадує Шерон.

Після аборту в Шерон виникли серйозні ускладнення з жіночими органами. Жінка витратила багато часу на лікування і пережила три викидні. Лише після тривалого лікування і пережитої депресії їй вдалося народити здорових дітей. 

Нікі Мінаж 

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Barbie (@nickiminaj)

Декілька років тому зірка випустила пісню зі словами: «Моїй з Аароном дитині зараз могло б бути шістнадцять». Після цього зірка розповіла, що в тексті немає вигадок, вона справді в 16 років носила під серцем дитя, яке так і не народилося. На той момент Нікі вчилася у школі і, з її слів, не була готова до материнства ані морально, ані матеріально.

«Я думала, що помру, це було неймовірно складно, — пригадує Нікі. — Я була підлітком. Я не була готова до материнства. Мені не було чого дати моїй дитині. Але цей вибір переслідує мене все моє життя». 

Понад 20 років потому співачка таки стала мамою. Цього разу вона сказала на публіку, що готова поставити на паузу кар’єру і присвятити максимальну кількість часу своєму сину.

Патрісія Каас

Французька співачка у молодості поставила ставку на кар’єру, а от часу на особисте життя практично не залишалося. В одному з інтерв’ю зірка зізналася, що в її житті був момент, коли вона могла стати матір’ю, але не зважилася на цей крок. Зірка декілька разів робила аборт на ранніх термінах через сумніви у своїх партнерах і страху втратити популярність. З плином часу артистка пошкодувала про своє рішення, адже дорогоцінний час було втрачено, а гідного супутника життя вона так і не зустріла.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також