Бренд Гвінет Пелтроу Goop випустив перший вібратор

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Ми створили вібратор нашої мрії», – заявляє команда велнес-бренду Goop, представляючи першу секс-іграшку Double-Sided Wand Vibrator. Двосторонній гаджет має цілих 64 різні варіанти вібрації для нескінченного вивчення себе. Спойлер: його розкупили першого ж дня.

Американська актриса Гвінет Пелтроу та її велнес-бренд Goop не збираються зупинятися тільки не ароматичних свічках з незвичайними ароматами: тепер в арсеналі марки з’явилася перша секс-іграшка для інтимних ігор. Вібратор має два кінці, які можна використовувати незалежно один від одного. Кулястий кінець з одного боку призначено для зовнішньої стимуляції клітора, а гнучкий конусний кінець з іншого для проникнення.

На кожному боці є вісім різних пульсацій різного рівня інтенсивності (в цілому виходить 64 налаштування вібрації). Також гаджет має світлодіодний дисплей, який показує залишок заряду і час роботи акумулятора.

«Двосторонній гаджет має досить варіацій вібрації, аби зробити приємність як досвідченим користувачам, так і тим, хто користується іграшкою вперше», ─ каже Тіра Бернс, директор з розробки велнес-продуктів Goop.

Окремо варто також зазначити мінімалістичний дизайн пристрою. Його  виконано з дуже гладкого, приємного на дотик гіпоалергенного силікону. Водонепроникність дозволяє безпечно використовувати девайс у ванні та душі.

«Протягом багатьох років ми тестували безліч вібраторів до роботи ставимося серйозно, знаючи, що відмінні вібратори призводять до найсильніших оргазмів. Ми раді офіційно представити вам наш Double-Sided Wand Vibrator: це ідеальна чарівна паличка для масажу вульви і клітора з одного боку, а також інший кінець, що вібрує, для точної та цілеспрямованої стимуляції передньої стінки піхви. Обидві боки мають вісім візерунків різної інтенсивності, що пульсують, для нескінченних можливостей вивчення себе. Сподіваємося, вам сподобається », ─ анонсують вихід новинки Goop.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от goop (@goop)

Гаджет розкупили за добу. Зараз можна лише записатися в список очікування на сайті бренду. Орієнтовна ціна $95.

Нагадаємо, торік влітку  Гвінет Пелтроу представила нову свічку з запахом оргазму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також