Бренд з українським корінням Lamel має шанси потрапити в магазини американської мережі Sally Beauty

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Lamel

Наталія Яроменко, власниця британського бренду декоративної косметики з українським корінням Lamel, повідомила про участь в акселераторі програми Sally Beauty.

Lamel називають британським брендом декоративної косметики з українським корінням, адже він був створений в Лондоні, але з серцем в Україні. На сьогодні косметика Lamel продається у 20 країнах світу, зокрема Канаді, США та Франції. Засновниця марки – українка Наталія Яроменко.

В асортименті бренду різноманітні засоби для макіяжу від тональних основ, рум’ян і пудр до тушей, лайнерів, помад і пензлів для нанесення makeup`у. Косметика Lamel не тестується на тваринах, що підтверджується сертифікатом cruelty-free PETA. Засоби бренду мають європейські та національні сертифікати якості.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lamel Україна 🇺🇦 (@lamel.cosmetics.ua)

Наталія Яроменко в своєму Facebook-акаунті повідомила, що місяць тому вони з Lamel Україна виграли участь в акселераторі програми Sally Beauty, що є однією з найбільших beauty-мереж в США – кількість їхніх магазинів становить понад дві з половиною тисячі.

«Протягом місяця нас навчали спеціалісти цієї мережі нюансам роботи маркетингу, е-сом, мерчандайзінгу та операційним процесам роботи з ними.

На початку липня буде фінальний пітчинг, де оберуть переможця, продукт якого зʼявиться на полицях Sally Beauty. А саме зараз на їх сайті відкрилося голосування за переможців».

Підтримати бренд і його команду можна за посиланням.

Фото: Facebook-акаунт Наталії Яроменко, @lamel.cosmetics.ua.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також