Чому естетичну anti-age програму потрібно почати з відвідування естетичного стоматолога

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У світі соціальної та сексуальної конкуренції необхідно мати приємну зовнішність. Адже обличчя є найбільш відкритою частиною тіла, а зуби – важливою деталлю людської зовнішності. Про те, чому анти-ейдж програму необхідно починати з відвідування естетичного стоматолога, розповідає експерт.

Наталья Синицына

Сініцина Наталія – лікар-стоматолог вищої категорії, клініка «Аполлонія» (м. Полтава), член Української академії естетичної стоматології

У наш динамічний час ми все частіше чуємо про антивікові програми. Це відповідь лікарів багатьох спеціальностей на запит суспільства «Як зберегти молодість?» Я б хотіла зупинитися на тому, що здоров’я – фізичне і моральне – це все-таки першорядний фактор для збереження молодості. Безумовно, весь арсенал косметологічних процедур, догляд за собою – це дуже важливо. Але жодна пластична операція, нескінченні «уколи краси» не повернуть вам здоров’я і привабливість, якщо у вас не все добре з зубами. Чомусь майже всі антивікові програми не передбачають консультацію стоматолога. Мені хочеться показати кожній жінці, що перш, ніж почати анти-ейдж програму, потрібно обов’язково зустрітися зі стоматологом, який працює в відновній стоматології. Тому що стан зубощелепної системи розповість про стан організму більше, ніж ми думаємо.

Вік і екологія, безумовно, впливають на наше здоров’я і зовнішній вигляд. Але не менші «вороги» жінки в будь-якому віці – це стрес, неправильне харчування, алкоголь і куріння, поганий сон, відсутність догляду за собою і, звичайно, за зубами. Коли жінки кажуть про доглянутість, то найчастіше мають на увазі ідеальний стан шкіри обличчя, рук і шиї, розкішне волосся. Згодна! Але уявіть тепер, що все перераховане вище є. А зуби…

анти-эйдж программа

До періодичного відвідування стоматолога сучасні люди майже звикли. Але сьогодні все більшої популярності набувають естетичні стоматологи. Так хто ж це такі? Безумовно, дуже важливі лікарі-стоматологи, які позбавлять вас від зубного болю. Але в антивікових програмах вашими стоматологами мають бути лікарі, які дуже точно відтворять втрачену привабливість вашої посмішки. На консультації у такого фахівця ви отримаєте в першу чергу індивідуальний підхід. Адже кожна людина унікальна. Не можна створювати посмішку за шаблоном. Почнемо з того, що у кожної людини різна форма обличчя, колір волосся, колір очей… У дівчат доречно враховувати їхні пристрасті в макіяжі, коли вибираємо колір майбутньої реставрації зубів. Під час зміни зовнішнього вигляду обличчя лікар має враховувати психологічні та фізіологічні причини, які змусили пацієнта звернутися по допомогу.

Що ж відбувається з нашими зубами з віком? Зуби кожної людини зазнають величезного навантаження в процесі життя. З часом відбувається стирання зубних тканин, зуби втрачають свою первозданну форму і висоту. А це, в свою чергу, матиме продовження в зниженні висоти прикусу. В цьому випадку зуби стають «короткими», перестають бути помітні під час розмови і при посмішці. Здорові зуби сприймаються як щось само по собі зрозуміле, а будь-яке відхилення від норми одразу потрапляє в центр уваги. Стерті зуби ніби проголошують про те, що вони багато і довго працювали, натякаючи на вік пацієнта. У таких людей розвивається звичка посміхатися з зімкнутими губами, щоб не показувати свої позбавлені витонченості зуби!

Власне, висота прикусу багато в чому і формує нижню третину обличчя. В разі зниження цієї висоти закономірно відбувається вкорочення нижньої третини обличчя, порушуються пропорції, більш вираженою стає носогубна складка, по суті, вона перетворюється на глибокий залом. Це все підкреслює і видає вік пацієнта.

Отже, якщо ви плануєте проводити будь-які антивікові процедури, почніть все-таки з відвідування стоматолога. А він, у свою чергу, або спростує наявність стоматологічних проблем, або стане одним з тих, хто поетапно відновить красу і молодість вашого обличчя.

Бажання виглядати привабливим більше не вважається ознакою пихатості. У світі економічної, соціальної та сексуальної конкуренції необхідно мати приємну зовнішність. Адже обличчя є найбільш відкритою частиною тіла, а зуби – досить «важлива» деталь людської зовнішності та привертає до себе значну увагу.

«Посмішка – це ключ, який відкриває будь-які двері», – стверджує одне з модних нині мотиваційних висловлювань. І ще: не вірте шаблонами, які нав’язує нам соціум і реклама! Кожна з нас, в будь-якому віці, прекрасна по-своєму! Будьте здорові та щасливі!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також