Чому обвисають груди і що з цим робити?

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Почему обвисает грудь и что с этим делать?

Від чого обвисають груди? Найприродніша причина чому обвисають груди в молодому віці – вагітність та годування! Це природний процес, але є неочевидні причини обвисання грудей. Саме їх ми можемо запобігти! Розкажемо, що робити якщо обвисають груди і як підтягнути обвислі груди без операції.

Збільшення й підтяжка грудей – все ще одна з найбільш затребуваних процедур для жінок у всьому світі. Лондонський пластичний хірург Дірк Кремер розповідає, чи можна підтягнути обвислі груди і як тримати шкіру грудей у тонусі за допомогою простих кроків.

Дирк Кремер

Чому різко обвисли груди

Обвисання грудей може бути викликане різними факторами, включаючи природні процеси старіння, зміни ваги, вагітність та грудне вигодовування, відсутність вправ для грудних м’язів, генетичні фактори та носіння непридатного бюстгальтера. Ось деякі основні причини обвисання грудей:

 1. Старіння. Згодом шкіра втрачає свою еластичність та тонус, включаючи шкіру на грудях. Крім того, грудна тканина може втратити свою щільність та об’єм зі старінням.
 2. Зміна ваги. При схудненні груди обвисають, те саме трапляється, при різкому наборі ваги. При різких коливаннях ваги еластичність шкіри та тканин грудей знижується.
 3. Вагітність та грудне вигодовування. Під час вагітності та грудного вигодовування груди піддаються змінам у розмірі та формі, а також може відбуватися розтягнення шкіри, що може призвести до обвисання після закінчення цього періоду.
 4. Відсутність фізичної активності. Якщо м’язи в області грудей не використовуються і не тренуються, це може сприяти обвисанню грудей. Вправи, спрямовані на зміцнення м’язів грудей, можуть допомогти у підтримці та покращенні форми грудей.
 5. Генетичні фактори. Генетична схильність також може грати роль обвисання грудей. Деякі люди можуть бути більш схильні до втрати еластичності шкіри і пружності тканин.
 6. Носіння невідповідного бюстгальтера, який не забезпечує достатньої підтримки, може негативно впливати на форму грудей і сприяти обвисанню.

Чому опускаються груди – розповідає пластичний хірург

«У міру того, як ми стаємо старшими, наша шкіра стає менш еластичною, а далі всю роботу робить сила гравітації, – говорить лікар Кремер. – Процес розтягування має тенденцію прискорюватися в міру того, як ми стаємо старшими».

Але час не єдиний ворог пружності грудей: є кілька шкідливих звичок, які можуть вплинути на тонус шкіри.

Сон на животі

Ми знаємо, що це зручно, але лікар Кремер стверджує, що сон на животі – гірша поза під час сну для наших грудей, тому що матрац тисне на них кілька годин поспіль. Сон на боці, за словами доктора, теж не кращий варіант, він послаблює зв’язки грудей, якщо, звичайно, ви не спите із подушкою між ними для підтримки. Краще становище для грудей – це сон на спині.

Інтенсивні тренування без підтримуючої білизни

Лікар Кремер каже, що деякі рухи, що повторюються, поштовхи та інтенсивні коливання під час тренування, розтягують колагенові волокна грудей, якщо на них немає якісної спортивної білизни.

«Незалежно від того, що ви робите, переконайтеся, що ви носите білизну хорошої якості та ідеально підігнаний спортивний ліфчик», – говорить Кремер.

Він також рекомендує чергувати вправи з коливаннями грудей (наприклад, біг і стрибки) з корисними для пружності бюста тренуваннями (наприклад, плаванням і віджиманням).

Уход за грудью

Чи обвисають груди без ліфчика

Носити чи не носити бюстгальтер – особиста справа кожної дівчини. За словами лікаря Кремера, згідно з останніми французькими дослідженнями, постійна підтримка бюстгальтера послаблює м’язи грудей, сприяючи її обвисанню. У той же час бюстгальтер допомагає боротися з силою гравітації, оскільки перешкоджає підстрибуванню грудей і розтягуванню сполучної тканини. Виходить дилема? Що робити в цьому випадку? Рекомендація лікаря: носите бюстгальтер, але не забувати звільняти груди, якщо на вас чекає спокійний день без інтенсивної ходьби, стрибків і забігів.

Засмага топлес

Відомо, що вплив ультрафіолету на шкіру без захисного покриття призводить до передчасних зморшок. Такий самий вплив сонце має на груди, руйнуючи колагенові й еластинові волокна й сприяючи утворенню пігментації. Навіть якщо ви засмагаєте в купальнику, не забувайте наносити крем зі SPF 50 + на шкіру бюста.

Жорстка дієта та неправильне харчування

Краш-дієти та обмеження в харчуванні негативно впливають на організм у цілому, не кажучи вже про здоров’я й зовнішній вигляд грудей. «Кожен раз, коли ви різко втрачаєте вагу, тканина грудей стає порожньою, на кшталт старих панчіх», – говорить лікар Кремер.

Паління

Якщо вам потрібна ще одна вагома причина кинути палити, подумайте про свої груди. «Будь-яка кількість сигарет, спалених за день, послаблює шкіру, погіршуючи кровопостачання тканин», – попереджає лікар.

Пластика груди

Груди висять: як підтягнути

Носіння правильного бюстгальтера й спортивного бра.

«Найкраща альтернатива підтяжці грудей – це добре підігнаний бюстгальтер, – говорить лікар Кремер. – Носіння бюстгальтера неправильного розміру й форми, а також недостатня ширина шлейок, що підтримують груди, можуть змінити їх зовнішній вигляд. Якщо ваш ліфчик вам не підходить, це призведе до обвисання й розтяжок».

Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, вибирайте спортивний бра, виходячи з тренувань. Для кожного виду спорту, будь-то йога, біг або танці існує певний вид бюстгальтера, розрахований на рівень інтенсивності рухів. Бюстгальтер повинен щільно прилягати до грудей, але не повинен її розплющувати. Широкі шлейки – важлива деталь для хорошої підтримки бюста.

Вправи

Під молочною залозою розташований грудний м’яз, опрацювання якого допоможе зміцнити форму грудей і навіть зробити її трохи більшими. Добре впливають на зовнішній вигляд грудей вправи на м’язи спини. Тому тренування грудей зазвичай поєднують із тренуванням спини. Жим гантелей лежачи, жим гантелей на похилій лаві, розведення гантелей й віджимання – головні друзі підтягнутого бюста.

Контрастний душ, масаж і процедура «Термаж» (Thermage)

Thermage – це нехірургічна апаратна процедура, в якій використовуються радіохвилі для скорочення розтягнутих колагенових волокон. Вона допомагає підтягнути шкіру грудей, повернути їй тонус і зробити більш пружною. Але при цьому не варто забувати про щоденний домашній догляд – контрастний душ і круговий самомасаж із кремом для бюста.

Institut Esthederm Buste Crème de Soin Galbante
PHYTOBUSTE + DECOLLETE Intensive firming bust compound
CLARINS Bust Beauty Extra-Lift Gel
CHANEL BODY EXCELLENCE Intense Hydrating Milk Comfort and Firmness
Collistar Volumizing Oil-Serum Bust
PUPA RAPID ACTION BREAST ENHANCER

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також