Чому обвисають груди і що з цим робити?

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Є очевидні й природні причини розтягування шкіри грудей – вагітність і годування! Це природний процес, на який ми ніяк не можемо вплинути. Але існують неочевидні причини втрати пружності, яким ми в силах запобігти, надаючи увагу нашим щоденним звичкам.

Збільшення й підтяжка грудей – все ще одна з найбільш затребуваних процедур для жінок у всьому світі. І все ж, незважаючи на бажання більшості жінок перетворити свої груди, бодіпозитивний рух поступово змінює наше ставлення до власного тіла. Ми вже перестали відчувати провину перед суспільством за те, як виглядає наше тіло. Але бодіпозитив не скасовує турботу про нього й про шкіру грудей зокрема. Лондонський пластичний хірург Дірк Кремер розповідає, як тримати шкіру грудей у тонусі за допомогою простих кроків.

Дирк Кремер

Отже, чому груди обвисають?

«У міру того, як ми стаємо старшими, наша шкіра стає менш еластичною, а далі всю роботу робить сила гравітації, – говорить лікар Кремер. – Процес розтягування має тенденцію прискорюватися в міру того, як ми стаємо старшими».

Але час не єдиний ворог пружності грудей: є кілька шкідливих звичок, які можуть вплинути на тонус шкіри.

Сон на животі

Ми знаємо, що це зручно, але лікар Кремер стверджує, що сон на животі – гірша поза під час сну для наших грудей, тому що матрац тисне на них кілька годин поспіль. Сон на боці, за словами доктора, теж не кращий варіант, він послаблює зв’язки грудей, якщо, звичайно, ви не спите із подушкою між ними для підтримки. Краще становище для грудей – це сон на спині.

Інтенсивні тренування без підтримуючої білизни

Лікар Кремер каже, що деякі рухи, що повторюються, поштовхи та інтенсивні коливання під час тренування, розтягують колагенові волокна грудей, якщо на них немає якісної спортивної білизни.

«Незалежно від того, що ви робите, переконайтеся, що ви носите білизну хорошої якості та ідеально підігнаний спортивний ліфчик», – говорить Кремер.

Він також рекомендує чергувати вправи з коливаннями грудей (наприклад, біг і стрибки) з корисними для пружності бюста тренуваннями (наприклад, плаванням і віджиманням).

Уход за грудью

Носіння бюстгальтера весь час

Носити чи не носити бюстгальтер – особиста справа кожної дівчини. За словами лікаря Кремера, згідно з останніми французькими дослідженнями, постійна підтримка бюстгальтера послаблює м’язи грудей, сприяючи її обвисанню. У той же час бюстгальтер допомагає боротися з силою гравітації, оскільки перешкоджає підстрибуванню грудей і розтягуванню сполучної тканини. Виходить дилема? Що робити в цьому випадку? Рекомендація лікаря: носите бюстгальтер, але не забувати звільняти груди, якщо на вас чекає спокійний день без інтенсивної ходьби, стрибків і забігів.

Засмага топлес

Відомо, що вплив ультрафіолету на шкіру без захисного покриття призводить до передчасних зморшок. Такий самий вплив сонце має на груди, руйнуючи колагенові й еластинові волокна й сприяючи утворенню пігментації. Навіть якщо ви засмагаєте в купальнику, не забувайте наносити крем зі SPF 50 + на шкіру бюста.

Жорстка дієта та неправильне харчування

Краш-дієти та обмеження в харчуванні негативно впливають на організм у цілому, не кажучи вже про здоров’я й зовнішній вигляд грудей. «Кожен раз, коли ви різко втрачаєте вагу, тканина грудей стає порожньою, на кшталт старих панчіх», – говорить лікар Кремер.

Паління

Якщо вам потрібна ще одна вагома причина кинути палити, подумайте про свої груди. «Будь-яка кількість сигарет, спалених за день, послаблює шкіру, погіршуючи кровопостачання тканин», – попереджає лікар.

Пластика груди

Хороші звички для грудей

Носіння правильного бюстгальтера й спортивного бра.

«Найкраща альтернатива підтяжці грудей – це добре підігнаний бюстгальтер, – говорить лікар Кремер. – Носіння бюстгальтера неправильного розміру й форми, а також недостатня ширина шлейок, що підтримують груди, можуть змінити їх зовнішній вигляд. Якщо ваш ліфчик вам не підходить, це призведе до обвисання й розтяжок».

Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, вибирайте спортивний бра, виходячи з тренувань. Для кожного виду спорту, будь-то йога, біг або танці існує певний вид бюстгальтера, розрахований на рівень інтенсивності рухів. Бюстгальтер повинен щільно прилягати до грудей, але не повинен її розплющувати. Широкі шлейки – важлива деталь для хорошої підтримки бюста.

Вправи

Під молочною залозою розташований грудний м’яз, опрацювання якого допоможе зміцнити форму грудей і навіть зробити її трохи більшими. Добре впливають на зовнішній вигляд грудей вправи на м’язи спини. Тому тренування грудей зазвичай поєднують із тренуванням спини. Жим гантелей лежачи, жим гантелей на похилій лаві, розведення гантелей й віджимання – головні друзі підтягнутого бюста.

Контрастний душ, масаж і процедура «Термаж» (Thermage)

Thermage – це нехірургічна апаратна процедура, в якій використовуються радіохвилі для скорочення розтягнутих колагенових волокон. Вона допомагає підтягнути шкіру грудей, повернути їй тонус і зробити більш пружною. Але при цьому не варто забувати про щоденний домашній догляд – контрастний душ і круговий самомасаж із кремом для бюста.

Institut Esthederm Buste Crème de Soin Galbante
PHYTOBUSTE + DECOLLETE Intensive firming bust compound
CLARINS Bust Beauty Extra-Lift Gel
CHANEL BODY EXCELLENCE Intense Hydrating Milk Comfort and Firmness
Collistar Volumizing Oil-Serum Bust
PUPA RAPID ACTION BREAST ENHANCER

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також