Чим себе потішити на 8 Березня: усе для саморозвитку

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Чим себе потішити на 8 Березня: усе для саморозвитку

Ресурси, вкладені в речі для саморозвитку, обов’язково повернуться у ваше життя у набагато більшому розмірі. Гортайте нижче й обирайте те, що вам найбільше потрібно саме зараз.

Знайти роботу своєї мрії, побудувати гармонійні стосунки і придбати всі речі із заповітного списку бажань може кожен. Що для цього потрібно? Не боятися змін і щодня розвивати свої вміння, навички і виходити на новий рівень усвідомленості. Допоможуть у цьому такі відомі всім інструменти, як книги, сенси у коуча, медитації та курси. А також новітні планери від психологів і дошки для візуалізації бажань.

Редакція Beauty HUB підібрала речі, які допоможуть вам здійснити всі ваші найзаповітніші бажання і стати тим, ким ви мрієте.

Рей Даліо, “Принципи”

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Лавка Бабуїн (@lavkababuin)

Реймонд Даліо — американський бізнесмен, мільярдер, засновник інвестиційної компанії Bridgewater Associates. Він написав книгу, у якій поділився своїми нетрадиційними принципами життя й роботи, завдяки яким зі звичайного хлопця з родини середнього класу перетворився на одного з найуспішніших підприємців нашої доби. Даліо пропонує чіткий, простий підхід до прийняття рішень, який, як вважає автор, може застосувати кожен, незалежно від мети та цінностей. Орієнтовна вартість книги 650 грн.

Планер My Self Journal

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Upgrade | life education (@upgradeisgreat)

Професійний коуч і мотиваційний спікер Алла Клименко, спираючись на власний досвід роботи з людьми, розробила особливий планер, що допоможе самостійно зрозуміти свої істинні бажання, мрії та пріоритети в житті. У блокноті заховано 75 списків, наприклад, списки цілей на рік, список цінностей, список найбільш правильних рішень у житті. Усі ці речі формують нашу особистість і допомагають правильно визначити, у якому напрямку рухатись. Також у планері прописано 75 простих завдань, які підштовхнуть до змін у житті. А ще — мотиваційні фрази і красиві сторінки для натхнення. Орієнтовна вартість планера 600 грн.

Курс медитацій

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Zen Yoga Studio (@zenyoga.studio)

Медитація — один із ефективних способів впорядкувати власні думки. Під час практик відбувається повноцінне розслаблення організму, але водночас у ньому запускаються багато процесів, які впливають на фізичний і психічний стан людини. Крім того, медитація допомагає легше відпускати страхи, біль і образи, стимулює мозкову активність, підвищує рівень концентрації й уваги. А після курсу практик обидві півкулі мозку починають працювати збалансовано — це приносить порядок у ваше життя. Більше аргументів за курс медитацій, думаємо, представляти не варто. Вартість абонементу стартує від 1 120 грн.

Дошка для візуалізації мрій Dream&Do Board

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 1DEA.me | Design Gifts (@1dea.me)

Dream Board — стильний двосторонній борд для візуалізації мрій і постановки мети. У ньому зібрані прості та ефективні техніки, які нагадають, наскільки прекрасно мріяти та як важливо досягати своїх істинних цілей. Одна сторона Dream Board призначена для візуалізації мрій за допомогою техніки «Колесо життя», а інша слугує як планер, де мрії можна перетворювати на конкретні цілі. Dream Board також можна трансформувати у Mood Board, прикріпивши вирізки з журналів, афірмації та улюблені фотографії. Розроблений у вигляді двосторонньої дошки в чорно-білому дизайні з кріпленням, він ідеально впишеться у будь-який інтер’єр. Розмір — 60х80 см. Орієнтовна вартість дошки 699 грн.

Онлайн-марафон особистісного росту від Олени Бліновської

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Марафон Желаний®️ (@my_dream_on)

«Марафон бажань» від коуча міжнародного рівня Олени Бліновської за останні кілька років набув шаленої популярності серед людей усіх вікових категорій та статусів. Марафон бажань — це 4-тижневий онлайн-тренінг, на якому учасники отримують завдання, спрямовані на визначення справжніх бажань. Головна його мета — правильно сформувати список пріоритетів у житті й допомогти якнайшвидше реалізувати задумане. Орієнтовна вартість марафону стартує від 780 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також