Читайте статті Beauty HUB в додатку SQUID

Читайте статті Beauty HUB в додатку SQUID

Залишайтеся в курсі найсвіжіших новин зі світу краси та читайте експертні матеріали фахівців індустрії на платформі SQUID – вашого особистого журналіста в смартфоні.

Алгоритми SQUID збирають і сортують новини з десятків тисяч інтернет-джерел, зокрема соціальних мереж, блогів, новинних сайтів, онлайн-порталів тощо. Ця платформа є новинним агрегатором, спрямованим у першу чергу на молоде покоління, тому його називають «додатком для мілленіалів». Він уже кілька років успішно функціонує в Західній Європі та Латинській Америці, а в Україні виник 2019 року.

Створенням SQUID App займалися розробники шведської медіакомпанії Njuice AB. Додаток безкоштовний, не вимагає реєстрації. У ньому представлено понад 100 новинних категорій і понад 20 000 джерел, зокрема топові ресурси. Після установлення програми залишається лише вибрати цікаві для вас теми, будь то шоу-бізнес, краса або світові новини, й агрегатор сам збере і відфільтрує потрібний контент на основі ваших запитів. Відкриваючи ту чи іншу новину, ви перейдете на першоджерело – сайт, де її було опубліковано.

SQUID доступний різними мовами для користувачів iOS і Android. Завантажити з App Store або Google Play можна за посиланням. Платформа також існує для Huawei та навіть замінила Google News на пристроях китайського гіганта.

Читайте найцікавіший і найкорисніший контент про красу, догляді, здоров’я, знаменитостей, подорожі і стилі життя від Beauty HUB на SQUID!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також