Dantes випустив кавер на пісню Євгенії Власової «Ветер надежды»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Dantes випустив кавер на пісню Євгенії Власової «Ветер надежды»

Співак, блогер і телеведучий Володимир Дантес представив нове звучання треку Євгенії Власової «Ветер надежды» – знаменитого хіта 2000-х. В аранжуванні артиста зійшлися хор та електрогітара.

Свою версію пісні Dantes презентував на першому сольному концерті в грудні, а тепер кавер доступний на музичних платформах та YouTube для всіх.

«Мені завжди подобалася Євгенія Власова, як вона виглядає та як співає. Вона надзвичайно класна артистка! Женя співає “Ветер надежды” дуже тепло та ясно. Мені хотілося зробити щось подібне. Але вийшло навпаки – я зробив її важчою за допомогою аранжування. Насправді ця пісня може бути будь-якою. Я вдячний Жені, що вона дозволила виконати цей трек, і радий, що можу дозволити собі співати пісні, які подобаються», – коментує Володимир Дантес.

Dantes випустив кавер на пісню Євгенії Власової «Ветер надежды»

Фото: пресслужба артиста

«Свого часу піснею “Ветер надежды” цікавилися і Алан Бадоєв, і Юрій Нікітін для своїх артистів. Тоді я не відчувала потоку, аби поділитися піснею. Зараз відчуваю, що це саме той момент, коли можу поділитися нею. Роблю це з великою радістю, адже шалено люблю Дантеса та Надю Дорофєєву. Ця пара для мене абсолютно унікальна. Тож ділюсь цим потоком на благо», – коментує Євгенія Власова.

Зі слів Дантеса, нова версія треку народилася за одну репетицію перед концертом. Він одразу розумів, як має звучати кавер. Разом із саунд-продюсером і композитором Ігорем Кириленком артист зробив аранжування, додавши хор та електрогітару.

«Коли робиш те, що дуже подобається, те, що ти любиш, то працювати над цим суперлегко», – додає Дантес.

 

Нагадаємо, прем’єра пісні Євгенії Власової відбулася 2003 року разом із однойменним альбомом.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також