Де у Києві безпечно провести ботулінотерапію: 6 б’юті-місць

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Где в Киеве безопасно провести ботулинотерапию:  6 бьюти-мест

Ін'єкція ботулотоксину відбудеться успішно тільки в тому випадку, якщо її проводить кваліфікований фахівець на сертифікованих препаратах. Де у Києві безпечно і красиво вколоти ботокс, читайте нижче.

Застосування ботулотоксину в косметології давно стало панацеєю для тих, хто прагне зберегти свою молодість і красу. Препарат використовується в зонах активної міміки людини для того, щоб заблокувати нервові сигнали і розслабити м’язову тканину. Завдяки цьому розгладжуються мімічні зморшки і заломи, а також відновлюється симетричність проблемних зон на обличчі. Найпопулярніші місця для ін’єкції ботулотоксину – куточки очей, де в ранньому віці утворюються так звані гусячі лапки, міжбровний простір і зона навколо рота, для усунення носогубних складок. Оскільки ботулотоксин вводять саме в м’язи, а не в шкіру, проблеми сухості, фотостаріння та інші, пов’язані безпосередньо з клітинами шкіри, він не вирішить. Тільки міміка. Але, погодьтеся, вона визначає багато.

Где в Киеве безопасно провести ботулинотерапию: 6 бьюти-мест

За час свого існування (майже 30 років) ін’єкції ботулотоксину обросли багатьма міфами про те, що вони викликають звикання, провокують відмирання м’язової тканини або навіть призводять до шкірних захворювань. Але все лікарі вищої кваліфікації спростовують ці чутки, називаючи “уколи краси” абсолютно безпечною процедурою, дія від якої настає через два тижні після процедури і тримається до пів року. Потім препарат повністю виводиться з організму. Але все це – тільки в разі якісно виконаної процедури сертифікованими препаратами. Найвідомішими, зареєстрованими в Україні і ретельно дослідженими препаратами на основі речовини ботулотоксину, є препарати Ботокс, Диспорт і Ксеомін. Саме на них працюють всі кращі медичні центри столиці. Редакція Beauty HUB підібрала п’ять центрів, де можна безпечно зробити ін’єкцію ботулотоксину.

Dr. Antonenko Beauty Clinic

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dr.Antonenko Beauty&Clinic💋 (@dr.antonenko.clinic)

У клініці доктора Антоненка жодна ін’єкційна процедура не проходить без попередньої консультації лікаря. У випадку з процедурою омолодження ботулотоксином лікар визначає ступінь проблеми і призначає необхідну дозу препарату, виходячи з побажань і особливостей організму клієнта. Такий підхід дозволяє пацієнтові дізнатися відповіді на всі свої питання щодо процедури та обдумано прийняти рішення про омолодження свого обличчя. Процедури проводяится сертифікованим препаратом Ксеомін. Орієнтовна вартість ін’єкції в зоні чола 3 400 грн, міжбрів’я 3 780 грн, а усунення гусячих лапок навколо очей – 3 780 грн.

LYS Royl Boutique

LYS Royal – сімейний проект двох лікарів, який спеціалізується виключно на косметології обличчя і тіла. Особливість клініки проявляється в камерності атмосфери і домашній обстановці (при наявності всіх сертифікованих препаратів і високопрофесійних лікарів!). Це дозволяє приділити максимум уваги кожному клієнту, перейнятися його проблемою і визначитися зі способом вирішення, що підходить йому саме в певний період часу. Вартість ін’єкцій краси стартує від 4 500 грн.

Посольство красоты и здоровья

Головна перевага “Посольства краси і здоров’я” – 18-річний досвід роботи з клієнтами і постійне вдосконалення майстрів на профільних конференціях і курсах, в тому числі і в Парижі. Тому поліпшення якості і зовнішнього вигляду шкіри для майстрів салону – вже давно відточений до дрібних деталей процес. Приємно те, що в салон краси можна прийти не тільки за ін’єкцією краси, а й залишитися на релакс-процедури або пройти комплексний догляд за всім тілом. Не будемо приховувати, іноді нам хочеться всього і відразу. Вартість ін’єкцій краси стартує від 3 000 грн.

CPG-Center

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений CPG-Center (@cpg_center)

CPG-центр работает с тремя сертифицированными препаратами на основе ботулотоксина: Ботокс, Диспорт, Ксеомин. Все они максимально эффективны в борьбе с признаками старения кожи, но возможность выбора – всегда хорошая опция для клиента. Специалисты тщательно обследуют кожу перед процедурой, посоветуют, какой именно препарат выбрать и в какой дозе в зависимости от мимической активности и индивидуальных привычек пациента. Последний нюанс, по словам врачей, крайне важен для достижения желаемого результата без негативных последствий, также как и соблюдение протокола проведения инъекций. Такие непоколебимые правила центра помогут скорректировать морщины натурально, без эффекта маски на лице, безопасно и эффективно. Стоимость инъекций красоты препаратом Ботулин стартует от 2 700 грн, Диспорт от 2 500 грн, а Ксеомин от 3 000 грн.

Сеть салонов красоты Maija

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений MAIJA SALONS • САЛОНЫ МАЙЯ (@maija.ua)

Мережа київських салонів Maija пропонує ін’єкції ботулотоксину на сертифікованих препаратах. Всі лікарі-косметологи, які проводять цю процедуру, проходили спеціальне навчання і знають все про дії і дозуваннях для різних типів зовнішності. Важливим є те, що салони Maija беруть на себе відповідальність за результат і гарантують якість послуг. Вартість ін’єкцій краси стартує від 1 500 грн.

Krasota studio

 

Власниці салону Krasota studio ручаються за золоті руки своїх майстрів, особливо лікарів, які проводять ін’єкції ботулотоксину. Косметологи-ін’єкціоністи працюють за протоколами, складеними виробниками препарату Ботокс, і вміють зробити процедуру так, щоб вона змінила обличчя, при цьому не лишивши на ньому штамп “Ботокс”. Орієнтовна вартість ін’єкції в зоні міжбрів’я 2 100, в той час як комплекс чола і міжбрів’я 4 100 грн. Корекція носа коштує 1 400 грн, а усунення гусячих лапок навколо очей – 2 100 грн.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також