Детка, это live: TamerlanAlena представили перший акустичний альбом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Детка, это live: TamerlanAlena представили перший акустичний альбом

Новий, найсокровенніший альбом TamerlanAlena отримав назву «Детка, это live». П’ять хітів дуету, які підкорили сотні тисяч слухачів, набули нового звучання під чуттєві гітарні акорди.

Мелодія живого інструменту у просторовому звучанні: TamerlanAlena записали альбом у форматі об’ємного та реалістичного звуку Dolby Atmos. Переживання через нерозділене кохання та попадання у полон власних емоцій – новий EP «Детка, это live» відображає все те, що кожен звик проживати наодинці з собою.

«У камерному альбомі розкривається душа та характер кожної нашої пісні – коментує дует TamerlanAlena. – Акустика завжди звучить проникливо і музично. Це більше, ніж пісні про кохання – цього разу ви почуєте нашу історію з нового боку. Послухайте наш альбом від початку до кінця, насолодіться звучанням і поностальгуйте разом із нами».

Детка, это live: TamerlanAlena представили перший акустичний альбом

Кожен трек в альбомі – це відвертий діалог двох закоханих, який підкорив мільйони слухачів. До лонгплей увійшли п’ять хітів TamerlanAlena: «Потоки ветра», «Детка», «Если что, набирай», «Хочешь» и «Святая вода». Кожен із них очолював радіо-чарти та YouTube-тренди.

У новому звучанні бенгер «Потоки ветра», що розриває танцполи, перетворився на проникливе освідчення в коханні, а балада «Хочешь» набула ще більш потаємного сенсу.

Послухати акустичний альбом TamerlanAlena «Детка, это live» можна ексклюзивно на Apple Music.

Нагадаємо, нещодавно TamerlanAlena показали сміливі образи і денс-віжуал у новому кліпі на свій хіт «Хочешь».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також