Dior відтворили культовий флакон Bobby у формі собачки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У Dior вийшло ексклюзивне парфумерне видання Miss Dior Blooming Bouquet в історичному флаконі, вперше випущеному взимку 1952 року. Він був створений спеціально для легендарного аромату Miss Dior і присвячений улюбленому псові Крістіана Діора на прізвисько Боббі.

Лімітоване видання Miss Dior Blooming Bouquet в милому флаконі Bobby представляє спеціальну серію J’appartiens à Miss Dior ( «Я належу міс Діор»), яка вийде обмеженим накладом у 3000 примірників. Кожен флакон буде пронумерований і забезпечений спеціальним буклетом. Сам аромат, розроблений Франсуа Демаші, не змінився: всередині все та ж свіжа весняна композиція з нотами мандарина, троянди, півонії, абрикоса, персика, білого мускусу і пачулі.

Новий флакон у вигляді собачки був виготовлений на замовлення останньою французькою стеклодувною майстернею Waltersperger, де багато етапів виробництва проходять вручну. Для його створення було потрібне комплексне лиття.

«Це був дуже складний проект, ─ коментує Стефані Туррес, генеральний директор Waltersperger. ─ Будинок Dior передав нам оригінальний флакон 1952 року. Довелося добре попрацювати, щоб відтворити його дуже складну форму. Ковпачок у вигляді собачої голови вимагав створення спеціальної форми, що складається з п’яти частин. Не менш складним завданням виявилося створення основної частини флакона. Ми повинні були відтворити оригінал якомога точніше, використовуючи напівавтоматизоване виробництво».

Матування флакона довірили Gerard Pariche, а доповненням до ковпачка чорних деталей займалася компанія Nigermat.

«Прикрашати плоску поверхню нескладно, ─ жартує Туррес, ─ але декорувати форму собачої голови було серйозною проблемою для Nigermat».

Шия собачки також прикрашена чарівним текстильним бантом, натхненним сукнями від Dior і вишитим вручну рожевим бісером.

Продажі Dior Miss Dior Blooming Bouquet Bobby Limited Edition стартували 18 січня у Франції. Аромат представлений у флаконах об’ємом 90 мл, орієнтовна ціна $ 720.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також