Шовк на губах: Dior випустив новий ультраніжний бальзам для губ

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Косметична лінія французького дому Dior розпочала новий рік з випуску неймовірно красивої колекції помад Dior Rouge. Зірка нової лінії – надзвичайно м’який прозорий бальзам для губ з особливим складом.

Dior вже багато років поспіль тішить своїх шанувальників неймовірно ніжними формулами помад, які лягають на губи невагомою вуаллю і дарують їм глибокі відтінки. Першого ж дня 2021 року косметична лінія французького модного дому  випустила нову колекцію косметичних продуктів для губ у всіх варіаціях класичного червоного кольору. Та справжньою зіркою лінії став безколірний бальзам Rouge Dior – must-have для всіх і кожного, який наповнює губи вологою, робить їх м’якими, сексуальними й ультраніжними на дотик. Продукт може стати вірним супутником для тих, хто любить носити яскраві відтінки на губах, адже готує їх до нанесення помади, а також припаде до душі любителькам мінімалізму.

Новий засіб для догляду за губами на 95% складається з натуральних інгредієнтів, таких як екстракт червоної півонії, екстракт цвіту граната й олії ши, які всі разом працюють на зволоження, живлення та відновлення губ. Універсальний, цілковито прозорий відтінок «000 Diornatural» підійде для всіх тонів шкіри і своїм легким сатиновим блиском збагатить зовнішній вигляд навіть без нанесення макіяжу. 

Креативний директор Dior Makeup Пітер Філіпс розповів, що Rouge Dior особливий не лише своїм складом, але й упаковкою – флакон бальзаму розроблено з системою рефіл. Після використання засобу достатньо буде придбати лише змінний вкладиш із продуктом, що суттєво заощадить бюджет клієнтів і допоможе екології.

Нову лінійку помад Rouge Dior включно з живильним бальзамом представлено у всіх офіційних точках продажу бренду Dior онлайн та офлайн вже з 1 січня 2021 року. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також