«Допомога пацієнтам»: Oriflame увійшов у 2022 рік із новим благодійним проєктом

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

«Помощь пациентам»: Oriflame вошел в 2022 году с новым благотворительным проектом

Oriflame спільно з Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та благодійним фондом «Допомога пацієнтам» запустили нову благодійну ініціативу, до якої може долучитися кожен охочий.

Шведська компанія Oriflame вже 55 років допомагає людям у всьому світі підтримувати красу і здоров’я, дарує можливість розвитку, а також здійснення найзаповітніших мрій. Oriflame також не забуває про тих, хто опинився в скрутних життєвих обставинах, особливо піклуючись про дітей і жінок.

Компанія створила благодійний фонд — Oriflame Foundation. Продукція та аксесуари з його логотипом дають можливість підтримувати благодійні проєкти в тих країнах, де є представництва компанії. «Оріфлейм Україна» на ці кошти не один рік підтримує такі благодійні організації, як «Таблеточки», Child.ua, Lets Help, «Помогаем», «Дитячі містечка».

Компанія вважає, що настав час звернути увагу на інші вкрай важливі для українського населення питання. Сьогодні головною проблемою здоров’я українців є серцево-судинні захворювання. За даними МОЗ, показник смертності через серцево-судинні захворювання у нашій країні становить 63 %.

Серцево-судинні захворювання — головна причина смертності в Україні. Зокрема летальні випадки через проблеми із серцем трапляються у 7 разів частіше, ніж через COVID-19. Саме тому компанія «Оріфлейм Україна» обрала цей напрям  як основний фокус для благодійної діяльності в наступному році.

«Орифлейм Украина» Нана Элиава.

«Щороку ми намагаємося допомагати хворим дітям, жінкам, людям похилого віку і всім тим, хто опинився у скрутних ситуаціях. І рік, що минув, не став винятком — завдяки активності партнерів бренду, які постійно купують продукцію з логотипом благодійного фонду Oriflame, нам вдалося реалізувати ще більше проєктів. Але сьогодні ми вирішили підтримати інших героїв нашого часу — українських лікарів, які своєю невтомною працею в боротьбі за здоров’я сердець українців прагнуть змінити вищезгадану невтішну статистику. Ми плануємо допомогти оновити обладнання та операційні в лікарнях, щоб медики й надалі могли рятувати життя тисячам людей!» — зазначила генеральна директорка «Оріфлейм Україна» Нана Еліава.

Партнерами проєкту стали головний науково-лікувальний заклад нашої країни — Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та благодійний фонд «Допомога пацієнтам». Щорічно в Інституті проходять обстеження понад 30 тис. хворих, роблять понад 5,5 тис. операцій на серці, рівень якості та результати яких відповідають найкращим світовим стандартам.

профессор Василий Васильевич Лазоришинец.

«Сьогодні ми робимо найскладніші операції на серці, які майже не мають аналогів у світі. Хороший приклад — наш інноваційний проєкт разом з Інститутом педіатрії, акушерства й гінекології НАМН України, у якому ми маємо змогу відразу оперувати новонародженого в нашому відділенні. Але рятувати людей стає дедалі складніше через те, що не вистачає ліжок, професійних рук, навіть обладнання не витримує такого потоку людей. Ми вдячні компанії «Оріфлейм Україна» за підтримку. Сподіваємось, що українці долучаться до цієї ініціативи та допоможуть нам рятувати життя людей. Разом — ми сила!» — прокоментував академік НАМН України, директор, доктор медичних наук, професор Василь Васильович Лазоришинець.

Благодійний проєкт передбачає допомогу для оновлення приміщень операційних, ремонт та закупівлю необхідного обладнання для діагностики та проведення операцій. Такі дії допоможуть і діткам, і дорослим, і людям літнього віку, адже через операційні Інституту проходять тисячі різних людей.

Наприкінці грудня 2021 року компанія «Оріфлейм Україна» зробила перший благодійний внесок — перерахувала 500 000 грн на допомогу Інституту Амосова.

Взяти участь у благодійному проєкті може кожен охочий: шукайте продукцію в каталозі чи на сайті компанії з логотипом благодійного фонду Oriflame, замовляйте собі та своїм рідним прекрасний подарунок і водночас робіть добру справу. Частина коштів від продажу буде перерахована у фонд «Допомога пацієнтам».

«Любі українці, бережіть себе та близьких, пам’ятайте про здоровий спосіб життя та правильне харчування. Допомагайте й підтримуйте один одного. А ми зробимо все, щоб підтримати вас. Щиро вітаємо вас із Різдвом! Нехай новий рік принесе нам здоров’я, щастя і здійснення всіх мрій!» — Генеральний директор «Оріфлейм Україна» Нана Еліава.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також