Новий Місяць у лютому 2022 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Коли настане новий Місяць у лютому 2022 року і як його продуктивно провести, підказуємо в нашому матеріалі.

Молодик — це одна з місячних фаз, коли небесне тіло перебуває між Землею й Сонцем. У цей час Місяць повернений до Землі неосвітленою частиною й невидимий для нас. Ця фаза — найкоротша, але водночас найважливіша в місяці.

Доведено, що молодик сприятливо впливає на певні типи діяльності й може перешкоджати у виконанні деяких справ. Яких саме? Читайте нижче.

Коли настане новий Місяць у лютому 2022 року

Новолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Молодик у лютому 2022 року настане у вівторок 1 лютого о 8:49 і пройде під знаком зодіаку Водолій. Синергію нового Місяця й цього знаку зодіаку називають сприятливою для планування багатьох справ.

Новий Місяць у лютому 2022 року: що можна робити

Новолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Астрологи рекомендують усі «хвости» залишити в старому астрологічному місяці. Враховуючи те, що молодик припадає на перше число, постарайтеся до кінця січня віддати борги, позичені речі й завершити всі давно розпочаті справи.

День напередодні молодика допоможе вам із легкістю позбутися всіх непотрібних речей і залишити в помешканні, офісі або будь-яких інших приміщеннях виключно те, що вам необхідно. Тому сміливо плануйте генеральне прибирання на перший день лютого.

Кажуть, що «чиста» енергетика молодика допомагає відпустити всі конфлікти, образи, негаразди й розв’язати проблеми. Тому на цей день можете запланувати зустріч із людьми, з якими хочете налагодити стосунки.

У день нового Місяця можна сміливо заводити знайомства з важливими й цікавими для вас людьми. Цілком можливо, що спілкування стане початком міцних стосунків.

Молодик — ідеальний час для прописування планів на наступний астрологічний і календарний місяці. Чим більш ретельно ви підійдете до складення планів, тим ймовірніше, що все задумане реалізується.

Новий Місяць у лютому 2022 року: що не можна робити

Новолуние в феврале 2022 года: когда ждать и что планировать

Астрологи не перестають наголошувати: молодик сприятливий для планування, але не для дій. Починати виконувати важливі справи й запускати нові проєкти 1 лютого не варто.

У день напередодні нового Місяця не варто сіяти негатив: брати участь у скандалах, розповсюдженні пліток та неперевірених фактів. Погана енергетика може причепитися до вас на цілий місяць.

Не перевантажуйте організм фізичною роботою і важкою їжею, оскільки в день молодика він може бути більш вразливим, ніж зазвичай.

День нового Місяця сприятливий для того, аби прощатися з непотребом, а от необхідні вам речі краще під час молодика астрологи не радять відпускати. Тож покидати помешкання на тривалий проміжок часу й позичати особисті речі 1 лютого не варто.

Астрологи не радять у день молодика робити грандіозні покупки. Під впливом небесного тіла, ви можете зробити помилку в підрахунках або неправильно зрозуміти умови угоди.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також