Дзеркальні дати 2022 року: що робити в особливі дні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зеркальные даты 2022 года: что делать в особенные дни

У 2022 році на нас чекає декілька дзеркальних дат або дат-паліндромів, які, на думку нумерологів, неабияк впливають на наше життя. Коли чекати особливі дні і яку користь від них можна отримати, читайте просто зараз.

Дзеркальні дати — доволі рідкісне й дуже цікаве явище. Нумерологи стверджують, що різні комбінації двох однакових цифр утворюють потужну «матрицю», яка чинить серйозний вплив на нашу підсвідомість. Астрологи радять обводити червоними кружечками в календарі дзеркальні числа і стверджують, що все, що відбувається у ці дні — матиме особливе значення.

«Загалом, дзеркальні дати — це дні дуже сприятливі для загадування бажань. Крім того, необхідно зробити якусь дію, хоча б мінімальну, яка наблизить вас до вашої мрії. Таким чином ви відправите в космос підтвердження, що ви справді готові рухатися до свого бажання і для вас важливе це досягнення», — коментує нумеролог Велена Стоунс.

У 2022 році, другого січня, вже була дзеркальна дата. Аналізуючи цей день, фахівці стверджують, що він був енергетично дуже сприятливим для всього нового. Зокрема багато людей взялися за нові починання, почали реалізовувати свої ідеї й набралися енергії для розвитку. Цьогоріч нас чекає ще три дзеркальні дати, про які поговоримо нижче.

Дзеркальна дата 22.02.2022

Зеркальные даты 2022 года: что делать в особенные дни

Астрологи стверджують, що 22 лютого — енергетично найпотужніший день у році. Річ у тім, що ця дата збігається з 22-м місячним днем за астрологічним календарем і випадає на другий день тижня — вівторок. Відтак, цей день повністю пов’язаний лише з двійками.

Нумерологи вважають, що в день суцільних двійок Всесвіт буде переповнений дуже потужною енергетикою. Двійка в нумерології символізує рух, енергію й дію, а також бажання. Тому 22-го лютого варто виділити час на те, щоб візуалізувати свої бажання й бажано скомбінувати їх із рухом. Наприклад, якщо ви мрієте про нові меблі у своє помешкання, поїдьте до крамниці і придивіться на них, складіть чіткий план, скільки фінансів вам для цього потрібно й коли ви зможете їх зібрати.

Двійка в нумерології також означає союз і плідну співпрацю. Комбінація шістьох цих цифр може допомогти вам здобути нові знайомства, особливо, якщо йде про ділові контакти, або знайомства з потенційними підлеглими.

Дзеркальна дата 12.12.2022

Зеркальные даты 2022 года: что делать в особенные дни

Цей день символізує максимальний баланс, оскільки сума перших чотирьох цифр дзеркальної дати 12.12.2022 дорівнює сумі других.

У дзеркальну дату дванадцятого грудня 2022 року астрологи рекомендують присвятити час собі й навести лад у власних думках, особистих документах і навіть гаджетах. Цей день дуже сприятливий для збалансування різних сфер життя. Подумайте про те, як ви можете грамотно поєднувати роботу й особисте життя, або, наприклад, як зробити так, щоб виховання дітей не перешкоджало вам розвиватися в професійній діяльності.

Як і в будь-які інші дзеркальні дати, 12-го грудня варто відбивати від себе весь негатив, а також самому не провокувати конфлікти, неприємні розмови, зберігаючи максимальний спокій. Енергетика, яку ви випромінюєте в цю дзеркальну дату, може залишитися з вами надовго.

Дзеркальна дата 22.12.2022

Зеркальные даты 2022 года: что делать в особенные дни

Остання дзеркальна дата у 2022 році ідеально підходить для аналізу ваших дій, думок і планів та підбивання підсумків.

Астрологи радять у цей день у спокійній атмосфері обдумати останні місяці вашого життя, подумати про те, які цілі вдалося реалізувати, а з чим, навпаки, не склалося. Хоча б година наодинці із собою в цю дзеркальну дату допоможе зробити правильні висновки, щоб уникнути подібних помилок та стати продуктивнішим у наступному році.

Дзеркальна дата завдяки комбінації двійок, нуля та одиниці допоможе вам тверезо оцінити картину власного життя і зрозуміти, у якому напрямку рухатися. Тому цей день також чудово підходить для прописування короткострокових планів і цілей.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також