Дженніфер Лопес зіграє кілершу у фільмі Netflix

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Головну роль небезпечно смертельної найманої вбивці у фільмі «Мати» для стрімінгової платформи Netflix виконає Дженніфер Лопес. Стрічку планують відзняти в дусі класики Люка Бессона.

Про те, що Лопес підписалася на участь у бойовику Netflix «Мати» (The Mother) і виступить як його співпродюсер, пише американський Deadline. Як повідомляє видання, головній героїні доведеться знову взятися за зброю, щоб захистити свою дочку, від якої вона відмовилася багато років тому через небезпечний спосіб життя. Героїня Джей Ло – кілер у відставці, яка вимушена ховатися від ворогів. Однак на кону виявляється життя її дитини, і жінці доведеться вийти з тіні, щоб показати, на що вона здатна.

Також, за даними близьких до видання джерел, бойовик «Мати» багато в чому натхненний фільмом «Леон» французького режисера Люка Бессона.

Режисером стрічки виступить Нікі Каро, відома за кінороботами «Мулан» і «Дружина доглядача зоопарку». За написання сценарію візьмуться Миша Грін, найбільш відома за серіалом «Країна Лавкрафта» для каналу HBO, й Андреа Берлофф («Пекельна кухня», «Голос вулиць»).

Точні терміни виходу «Матері» на платформі поки що невідомі.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також