Ентоні Хопкінс випустив власний однойменний парфумерний бренд

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Ентоні Хопкінс випустив власний однойменний парфумерний бренд

Ентоні Хопкінс запустив власний однойменний агендерний парфумерний бренд, який включає в себе парфум, ароматизатори і свічки. Про те, що призвело відомого актора до створення свого бренду – в нашій сьогоднішній статті.

Ентоні Хопкінс, відомий актор, шанувальник гавайських сорочок, пішов слідами Періс Хілтон, Джей Ло і Аріани Гранде, щоб запустити свій власний однойменний парфумерний бренд. Anthony Hopkins (бренд) був розроблений у партнерстві з некомерційною організацією No Kid Hungry і включає гендерно нейтральний аромат AH Eau de Parfum, свічки та ароматизатори для дому. Від кожної покупки бренд перераховує благодійні кошти на користь фонду No Kid Hungry, що надає їжу дітям, які голодують.

Хопкінс розповідає людям, що ця концепція «почалася, коли я був на карантині і розумів, що ми знаходимося в величезній світовій кризі – багато людей стали голодувати. Не знаю, чому на думку спали аромати, але я зробив це, аби на мить викликати хвилю на озері наших бід і нещасть і принести хоч найменше полегшення в цей дивний світ, в якому ми зараз живемо».

Ви можете сколихнути свої власні брижі полегшення з бризок AH, «містичної алхімії» бергамота, флердоранжа і мускусу, які пробудять вашу душу і звільнять те, що приховано у вашому серці.

 Якщо ви віддаєте перевагу затишку свого будинку за допомогою заспокійливої ​​сили ароматерапії, дифузори і свічки Хопкінса випускаються з трьома різними ароматами на вибір: спокусливим сандаловим деревом, гарденією і туберозою, що пахнуть весняним Уельсом, і бурштиновим нуаром, що недавно з’явився в камео.

Незалежно від того, чи виберете ви для свого аромату рідку, воскову або олійну форму, будьте впевнені, що ви знайдете невеликий шматочок яскравих творів мистецтва Хопкінса, які всюди зображені на упаковках колекції.

Подписывайтесь на наш Facebook и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також