Etoile Filante: Louis Vuitton випустив новий жіночий аромат

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Поповнюючи свою ольфакторну колекцію, Louis Vuitton представив новий парфум під назвою Étoile Filante, натхненний найбільш романтичним та загадковим явищем нашого світу.

Люксовий Дім Louis Vuitton щороку поповнює свою парфумерну лінійку все більш досконалими й оригінальними ароматами. Перша новинка цього сезону продукт під назвою Étoile Filante, що з французької перекладається як зорепад. Саме це космічне явище надихнуло ментора парфумерії Жака Кавальє-Беллетруда на створення ніжного і жіночного аромату. 

В основі парфуму лежить османтус, квітка, яку парфумер любив з дитинства. Незвичність запаху цієї рослини полягає в тому, що вона об’єднує в собі відразу кілька відтінків: фруктові, шкіряні і квіткові.

 Louis Vuitton, Étoile Filante

«Абсолют османтусу був моїм найпершим відкриттям серед парфумерної сировини. Я виявив його в 11 років у лабораторії мого батька в Грассі. Його чудовий аромат, а також назва, яка нагадує про щось далеке і невідоме, відразу зачарували мене», поділився Жак Кавальє-Беллетруд.

Основу аромату Étoile Filante доповнюють ноти абрикоса, жасмину і зрілої полуниці, створюючи легку елегантну композицію. Флакон парфуму виконаний у фірмовому стилі ольфакторної лінійки Louis Vuitton: мінімалізм без натяку на надлишковий декор. 

Étoile Filante буде доступний на вебсайті Louis Vuitton та у бутиках бренду Louis Vuitton 28 січня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також