Оце новини: HBO Max випустить серіал по всесвіту Гаррі Поттера

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У розробці американської телекомпанії HBO новий серіал по всесвіту Гаррі Поттера, якому вже точно радітимуть усі фанати книг і фільмів.

Видання The Hollywood Reporter, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що HBO Max і Warner Bros. знаходяться на стадії переговорів про спільне виробництво серіалу по всесвіту Гаррі Поттера. Оскільки проект ще в розробці, творці шукають сценаристів.

Поки невідомо, про що саме буде серіал, хто стане його героями і зіграє головні ролі. The Hollywood Reporter повідомляє, що історія не буде продовженням пригод хлопчика зі шрамом.

Нагадаємо, що вісім оригінальних кінокартин про Гаррі Поттера зібрали понад сім мільярдів доларів у прокаті і принесли Warner Bros. величезний прибуток. Компанія також працює над серією фільмів-приквелів «Фантастичні тварини», третій випуск яких відбудеться у наступному році, і ще два, ймовірно, з’являться пізніше.

Для зйомок нового серіалу телекомпанії потрібно буде отримати схвалення ідеї від автора книг – Джоан Роулінг, а також домовитися з медіакорпорацією NBCUniversal. Саме вона володіє контрактом на трансляцію фільмів та різноманітного контенту, пов’язаного з Гаррі Поттером.

Що з цього вийде – дізнаємося зовсім скоро!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також