Фільми про кохання: 8 стрічок до Дня святого Валентина

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Фильмы о любви: 8 лент ко Дню святого Валентина

День святого Валентина — чудова нагода нарешті вмовити свого коханого подивитися вдвох щось дуже романтичне. Пропонуємо вам вісім стрічок, які нагадають, що справжнє кохання справді існує й може долати не тільки відстань, а навіть час.

«Знову любов» (Love Again)

Втративши любов всього життя, молода дівчина від усіх сил намагається жити далі. Щоб пережити біль втрати, вона починає слати смс-ки на колишній номер коханого, ділячись з ним почуттями, про які вже не зможе сказати. Проте дівчина навіть не підозрює, що по той бік екрану є хлопець, якому випадково дістався цей номер. Так декілька смс назавжди змінюють життя двох незнайомців. 

«Вийду за тебе» (Marry Me)

Напередодні весілля популярна співачка Кет Валдез дізнається, що наречений її зрадив. Щоб помститися колишньому, дівчина пропонує одружитися незнайомцю з натовпу прямо під час власного концерту. Тепер її чоловік – сором’язливий вчитель математики. Та чи впорається подружжя з викликами сімейного життя?

«Кафе бажань» (La Belle Époque)

Шлюб Віктора та Маріанни вже давно не приносить тієї радості, що колись. У той час як Маріанна намагається бути постійно у русі, аби не відчувати швидкого плину часу, Віктор сумує за минулим. Антуан підказує чоловіку шлях до вирішення проблем – він відтворює певні епохи з минулого, і клієнти Антуана можуть поринути в обраний період зі своєї юності. Локації відтворюються до найменших дрібниць. Тож Віктор «повертається» на 40 років назад, аби насолодитись атмосферою 70-х років, коли він зустрівся з Маріанною, коханням усього свого життя.

«Дощовий день в Нью-Йорку» (A Rainy Day in New York)

Події розгортаються у Нью-Йорку. Сюди на вихідні приїжджають Гетсбі та його дівчина Ешлі. Вона журналіст-початківець і страшенно радіє можливості взяти інтерв’ю у знаного режисера. Зустріч має тривати лише годину, тож закохані зможуть провести цілі вихідні у Нью-Йорку. Та всі плани псує дощ. Коротке інтерв’ю перетвориться на повне занурення Ешлі у світ кіноіндустрії. А сором’язливий Гетсбі, несподівано для себе самого, зніметься у незалежному кіно та зустріне справжнє кохання.

«Народження зірки» (A Star Is Born)

У цій новій інтерпретації трагічної історії кохання він грає досвідченого музиканта Джексона Мена, який знаходить і закохується в артистку Еллі, що бореться за свою кар’єру. Вона вже майже відмовилася від своєї мрії стати великою співачкою… поки Джек не вмовляє дівчину потрапити в центр уваги. Але навіть коли кар’єра Еллі злітає вгору, особиста сторона їхніх стосунків руйнується, оскільки Джек веде безперервну боротьбу з власними внутрішніми демонами.

«Кожен новий день» (Every Day)

Шістнадцятирічна Ріаннон закохується в А – таємничого духа, який щодня вселяється в інше тіло. Відчуваючи незрівнянний зв’язок, Ріаннон і А намагаються знайти одне одного щодня, завжди не знаючи, що або кого принесе наступний день. Незабаром реалії кохання до людини, яка змінюється кожні 24 години, починають даватися взнаки, ставлячи Ріаннон і А перед найважчим рішенням, яке їм будь-коли доводилося приймати.

«До зустрічі з тобою» (Me Before You)

Лу Кларк знає, скільки кроків від автобусної зупинки до її будинку. Дівчина знає, що їй дуже подобається робота в кафе і що, швидше за все, вона не любить свого бойфренда Патріка. Але Лу не знає, що ось-ось втратить роботу і що в найближчому майбутньому їй знадобляться всі сили, щоб подолати проблеми. Вілл Трейнор знає, що мотоцикліст, який збив його, відняв у нього бажання жити. І він точно знає, що треба зробити, щоб покласти край усьому цьому. Але він не знає, що Лу скоро увірветься в його світ. І вони обидва не знають, що назавжди змінять життя один одного.

«Хмарний атлас» (Cloud atlas)

Шість оповідань, шість часових та просторових локацій, шість історій, пов’язані між собою реінкарнацією однієї душі. 500 років, які охоплюють розповіді, тягнуться від 19 століття до апокаліптичного майбутнього і розкривають тему дуалістичності добра і зла, а також показують, як минуле переписується щоразу тими, хто контролює сьогодення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також