Фільми про розлучення: від драми до комедії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Фильмы о разводе: от драмы до комедии

Життя – захопливий та водночас буремний шлях, на якому ми зустрічаємо багато людей. Хтось пройде його з нами до самого кінця, а з кимось доведеться розпрощатися й подякувати за час, проведений разом, та отриманий досвід. Розлучення вважається не найприємнішою подією життя, але іноді з часом приходить розуміння, що, можливо, це найкраще, що могло статися. Пропонуємо вам добірку фільмів про розлучення, які допоможуть пережити цей момент і піднімуть вам настрій.

«Клуб перших дружин», 1996 рік (The First Wives Club)

Шалений зірковий склад та неймовірна історія про те, якою може бути жіноча помста. Три випускниці коледжу, які були колись дуже дружні, зустрічаються через майже тридцять років. Попри те, що їхні стежки розійшлися, життя подруг складалося дуже схоже: всі троє вдало вийшли заміж і всі троє нещодавно розлучилися з чоловіками, які кинули їх заради молодих коханок. Подруги вирішують обʼєднатися й придумати план відплати.

«Шалене розлучення», 2015 рік (Papa ou maman)

Флоранс і Вінсент Леруа – зразкова пара. У них чудова робота, ідеальний шлюб і чарівні діти.  І тепер вони хочуть, щоб їхнє розлучення було таким само успішним. Але коли їх обох одночасно підвищують на роботі їхньої мрії, їхні стосунки перетворюються на справжній кошмар.

З цього моменту маски скинуті, колишні оголошують війну і зроблять все можливе, щоб НЕ отримати опікунство над своїми дітьми.

«Розлучення по-французьки», 2016 рік (Papa ou maman 2)

Продовження історії. Минуло два роки. Після невдалого розставання подружжя Леруа, здається, успішно справляється з розлученням. Але поява двох нових коханців у житті Вінсента і Флоренс спричиняє нову кризу. Поєдинок між двома колишніми Леруа розгоряється знову.

«Дике життя», 2017 рік (Wildlife)

Тонко написана і впевнено знята екранізація роману лауреата Пулітцерівської премії Ричарда Форда. Це історія про те, як розпадається американська родина, представлена очима підлітка. Шістнадцятирічний Джо Брінсон змушений спостерігати, як його мати заводить роман зі стороннім чоловіком, поки його батько, який втратив роботу, бореться з лісовою пожежею.

«Твій вихід, крихітко», 2017 рік (Schatz, nimm du sie!)

Від самого початку стосунків пристрасні коханці Тоні й Марк заводили один одного миттєво. Вони не цуралися використовувати для цього будь-які підручні засоби. Але всьому приходить кінець. Як розійтися, щоб не повбивати один одного? 

«Душа компанії», 2018 рік (Life of the Party)

У свої сорок з лишком Діана раптово дізнається, що чоловік хоче з нею розлучитись. Тоді вона вирішує кардинально змінити життя і нарешті отримати диплом про вищу освіту, яку вона кинула на останньому курсі через вагітність і заміжжя. Вона подає документи до університету, в який щойно вступила дочка, й доволі швидко стає знаменитістю університетських соцмереж завдяки своєму таланту влаштовувати вечірки.

«Шлюбна історія», 2019 рік (Marriage Story)

Чарлі Барбер – успішний театральний режисер в Нью-Йорку. Наразі його компанія працює над виставою, в якій зіграє його дружина Ніколь, колишня акторка фільмів для підлітків. Пара переживає сімейні проблеми. Це пронизливий і сповнений співчуття погляд режисера Ноа Баумбаха, номінованого на премію «Оскар», на розпад шлюбу та збереження сім’ї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також