Фільми про мрію: топ-7 кінокартин, які надихнуть рухатися вперед

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Коли бажане видається недосяжним й опускаються руки, рекомендуємо дивитися фільми про мрію з нашої добірки, які здатні надихати!

Мрійте, мрійте і ще раз мрійте! Адже саме мрії спонукають нас підводитися після падінь, ставити перед собою цілі, боротися з обставинами і завжди рухатися тільки вперед. У нашій добірці зібрані тільки найкращі фільми про мрії та бажання, які стають реальністю для головних героїв. Якщо вам потрібна доза натхнення або просто чарівний пендель, ці кіношедеври їх точно забезпечать.

«Достукатися до небес»

Класика, яку не гріх переглянути і десятий раз. Доля зводить двох головних героїв картини в лікарні, де лікарі виносять їм смертний вирок. Мартін з’ясовує, що Руді жодного разу не був на морі, і вирішує виправити цю помилку, поки вони ще живі. Молоді люди вирішують втекти з лікарні та вирушити до манливих солоних вод, долею випадку прихопивши з собою мільйон німецьких марок в багажнику.

«Мільйонер з нетрів»

Джамал Малік, 18-річний сирота з нетрів до Мумбаї, всього в одному кроці від виконання всіх своїх бажань. У телегрі «Хто хоче стати мільйонером?» йому залишається відповісти правильно лише на одне питання, щоб виграти 20 мільйонів рупій. Перервавши гру, його заарештовує поліція за підозрою в шахрайстві. Звідки молодик, що виріс на вулиці, може знати так багато? Фільм про мрію, дружбу, любов і долю, який варто подивитися кожному.

«Ла-Ла Ленд»

Якщо ви не встигли подивитися мюзикл «Ла-Ла Ленд» 2016-го, коли він гримів на весь світ, у вас завжди є шанс надолужити згаяне. Неймовірно красиве кіно про двох молодих людей, які впевнено йдуть до своїх мрій у місті великих можливостей – Лос-Анджелесі. Незабаром між Мією та Себастьяном спалахує справжня любов. Скільки їй судилося тривати і чи можуть почуття йти пліч-о-пліч з мріями?

«Неймовірне життя Уолтера Мітті»

Серед фільмів про мрії та цілі обов’язково варто виділити «Неймовірне життя Уолтера Мітті». Головний герой живе нудним й одноманітним життям, не знаючи справжнього щастя та радості. Одного прекрасного дня йому доручають зробити фотографію відомого мандрівника Шона О‘Коннела для випуску журналу, в якому працює Уолтер. Аби знайти Шона, йому належить зануритися в незабутні пригоди, які назавжди перевернуть його життя.

«Мрії збуваються!»

З назви фільму суть сюжету зрозуміла без зайвих слів. Пол Поттс – звичайний 37-річний англієць із зайвою вагою, який досі живе з батьками і працює продавцем стільникових телефонів. Все своє життя головний герой мріяв стати оперним співаком, але куди йому до сцени… Фільм доводить, що кожній людині дається шанс здійснити свою мрію й отримати заповітні хвилини слави!

«Август Раш»

Дуже добрий фільм про мрійника Августа Раша, який понад все хотів знайти своїх справжніх батьків. Талановитий хлопчик може чути музику всюди: у світлі, вітрі, повітрі й навіть в електричних дротах. Цей дар допоможе йому не тільки стати професійним музикантом, а й виконати свою головну мрію в життя.

«Прогулянка»

Наскільки божевільні ваші мрії? Наприклад, канатоходець Філіп Петі все життя йшов до однієї події – прогулянки над безоднею сталевим канатом, натягнутим  між хмарочосами в Нью-Йорку на висоті понад чотириста метрів без будь-якої страховки. Дивовижна історія на реальних подіях, від якої моментами кров холоне в жилах.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також