Фінгеринг: як, куди й навіщо

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові 2021

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Секс із пальцем може стати відмінним доповненням до традиційного сексу, аби урізноманітнити його. Як зробити дівчині приємне, щоб не травмувати й досягти бажаного результату?

Фінгеринг − це техніка в сексі, під час якої задоволення партнеру або самому собі приноситься за допомогою пальців. Фінгеринг може стати як прелюдією до сексу, так і самим сексом.

З чого краще почати? Почніть із розмови зі своєю половинкою: запитайте, чи хоче вона цього, чи ні. Якщо відповідь виявиться позитивною, то можна переходити до дій.

Також важливо пам’ятати, що у кожної людини ерогенні зони розташовані по-різному, й потреби в сексі можуть бути різними. Щоб не промахнутися й отримати бажаний результат, запитайте партнерку про її уподобання.

Фінгеринг-керівництво

Жіноча піхва дуже чутлива, тому ставитися до неї потрібно дуже акуратно. Перш ніж почати, переконайтеся, що руки добре вимиті, а нігті підстрижені. Тоді ви зможете уникнути пошкоджень у чутливих місцях.

 • Використовуйте мастило. Навіть якщо здається, що достатньо природного зволоження, мастило зможе зробити відчуття більш яскравими та приємними.
 • Дійте повільно й ніжно. Рухи пальцями не повинні бути грубими, навіть якщо дівчина досить збудилася. Можна стимулювати клітор рухами кількох пальців по одній траєкторії. Іноді фінгеринг може викликати хворобливі відчуття, тому що партнеру важко уявити ваші відчуття. Направляйте його й підказуйте.
 • Комбінуйте рух. Можна використовувати обидві руки, прийнявши зручну позу.
 • Експериментуйте. Не бійтеся щось додавати до процесу. Наприклад, використовуйте вібратор, щоб посилити приємні відчуття.

Фингеринг: как, куда и зачем

Які бувають види фінгерингу?

 1. Генітальний фінгеринг − це не обов’язково проникнення пальців у піхву, також є фінгеринг вульви − ласки пальцями зовні. У вагінальному фінгерингу окремо виділяють тамбінг − стимуляцію великим пальцем. За допомогою великого пальця можна активно впливати на стінки першої третини піхви, де розташована найбільша кількість нервових закінчень.
 2. Анальний фінгеринг − вплив пальцем на анус, із проникненням або без нього. Анальний спосіб фінгеринг є відмінним доповненням до будь-яких дій із піхвою, але для цього доведеться задіяти обидві руки.
 3. Оральний фінгеринг − спосіб проникнення пальцями до роту партнерки або партнера. Це може стати доповненням до поцілунку або сексу. Тут теж все залежить від індивідуальних переваг: комусь подобається приймати один-два пальці на невелику глибину, а комусь знадобляться всі чотири. У будь-якому випадку, це потрібно робити дуже делікатно.

Кращі позиції для фінгерингу:

 • Сядьте й широко розведіть ноги в боки, так у вашого партнера з’явиться максимально зручний доступ до вашої промежини. Ця поза досить відверта, тому не підійде для сором’язливих або затиснутих людей.
 • Ляжте на бік обличчям до свого партнера. У такій позі він зможе пестити клітор, а ви будете регулювати його рухи, притискаючи ногу в коліні або згинаючи її. Ця позиція підійде тим, хто соромиться й не хоче повністю показувати свої геніталії.
 • Ляжте спиною до партнера й зігніть одну ногу. Таким чином, у нього з’явиться доступ до всього тіла, й він зможе принести вам максимальне задоволення.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!