Фінгеринг: як, куди й навіщо

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Фінгеринг або секс з пальцем чудовий додаток до традиційного сексу. Розкажемо, як задовольнити жінку пальцем та до чого призведе стимуляція клітора пальцями.

Фінгеринг – це техніка в сексі, поза чи метод дій, при якому задоволення партнеру чи самому собі доставляється за допомогою пальців. У контексті сексуальності та інтимних стосунків фінгерінг описує техніку, при якій партнер використовує свої пальці для стимуляції піхви, клітора чи ануса партнера. Фінгерінг може стати як прелюдією до сексу, і самим сексом.

Що таке фінгеринг

Як зробити дівчині приємно пальцями? Фінгеринг може включати різні рухи пальців, масажні прийоми, легке натискання та кругові рухи для досягнення сексуального задоволення. Як і в будь-яких інтимних взаєминах, важливо враховувати переваги та комфорт партнера, забезпечувати згоду та відкрито обговорювати переваги та межі.

Техніка фінгерингу: як отримати оргазм пальцями

 • Гігієна. Перед початком заняття переконайтеся, що ваші руки та нігті чисті. Коротко підрізати нігті, щоб уникнути можливих пошкоджень.
 • Використовуйте лубрикант. Навіть якщо здається, що досить природного зволоження, мастило зможе зробити відчуття яскравішими та приємнішими. Виберіть лубрикант на водній основі для використання з латексними презервативами або іграшками.
 • Створіть зручну обстановку. Виберіть місце, де ви почуватиметеся спокійно та безпечно.
 • Розслабтеся і збудьтеся. Почніть з попередніх ласк і стимуляції інших ерогенних зон, щоб досягти збудження.
 • Зосередьтеся на кліторі. Для багатьох жінок стимуляція клітора є ключовим способом досягнення оргазму. Ніжними круговими рухами або легкими потираннями пальцями можна масажувати клітор і навколишню область. Можна стимулювати клітор рухами кількох пальців однією траєкторією.
 • Досліджуйте вагінальну стимуляцію. За бажання ви можете ввести один або кілька пальців у піхву та дослідити його внутрішні стінки. Не забувайте використати достатню кількість лубриканта для комфортної стимуляції.
 • Комбінуйте рухи. Можна використовувати обидві руки, прийнявши зручну позу. Дослідіть різні рухи та ритми: спробуйте різні рухи пальцями, такі як кругові рухи, легкі поплескування або ніжні потирання. Грайте з ритмом та інтенсивністю стимуляції, щоб знайти те, що приносить найбільше задоволення.
 • Експериментуйте. Не бійтеся щось додавати у процес. Наприклад, використовуйте вібратор для посилення приємних відчуттів.

Фингеринг: как, куда и зачем

Фінгеринг: способи

 1. Генітальний фінгеринг − це не обов’язково проникнення пальців у піхву, також є фінгеринг вульви − ласки пальцями зовні. У вагінальному фінгерингу окремо виділяють тамбінг − стимуляцію великим пальцем. За допомогою великого пальця можна активно впливати на стінки першої третини піхви, де розташована найбільша кількість нервових закінчень.
 2. Анальний фінгеринг − вплив пальцем на анус, із проникненням або без нього. Анальний спосіб фінгеринг є відмінним доповненням до будь-яких дій із піхвою, але для цього доведеться задіяти обидві руки.
 3. Оральний фінгеринг − спосіб проникнення пальцями до роту партнерки або партнера. Це може стати доповненням до поцілунку або сексу. Тут теж все залежить від індивідуальних переваг: комусь подобається приймати один-два пальці на невелику глибину, а комусь знадобляться всі чотири. У будь-якому випадку, це потрібно робити дуже делікатно.

Найкращі пози для фінгерингу

 • Сядьте й широко розведіть ноги в боки, так у вашого партнера з’явиться максимально зручний доступ до вашої промежини. Ця поза досить відверта, тому не підійде для сором’язливих або затиснутих людей.
 • Ляжте на бік обличчям до свого партнера. У такій позі він зможе пестити клітор, а ви будете регулювати його рухи, притискаючи ногу в коліні або згинаючи її. Ця позиція підійде тим, хто соромиться й не хоче повністю показувати свої геніталії.
 • Ляжте спиною до партнера й зігніть одну ногу. Таким чином, у нього з’явиться доступ до всього тіла, й він зможе принести вам максимальне задоволення.

Популярні пози для фінгерингу, які можна спробувати.

 1. Місіонерська поза. Партнер лежить на спині, а ви стоїте чи сидите між його ніг. Ви можете використовувати пальці для стимуляції клітора чи вагіни.
 2. Колінно-ліктьова поза. Партнер стає на коліна та ліктях, а ви знаходитесь ззаду. Ви можете використовувати пальці для проникнення та стимуляції всередині піхви.
 3. Доггі-стайл. Партнер стоїть рачки, а ви знаходитесь ззаду. Ви можете використовувати пальці для стимуляції клітора або проникнення внутрішньо вагіни.
 4. 69 поза. Ви і партнер лежить у положенні, де голови знаходяться між ногами один одного. Ви можете використовувати вільні руки для фінгерингу та орального сексу одночасно.
 5. Сидяча поза. Партнер сидить на кріслі або краю ліжка, а ви сідаєте перед ним навпочіпки. Ви можете використовувати пальці для стимуляції клітора чи вагіни.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також