Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Близнюки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Близнюки

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Близнюків. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл в астрологічному прогнозі говорить про те, що 2022 рік Близнюкам варто присвятити самореалізації, здоров’ю та сфокусуватися на розвитку у професійній діяльності. Кармічні вузли, які були у вашому домі стосунків півтора року, 19 січня 2022 змінять позицію. На наступних півтора року вони увійдуть у вісь духовного росту, перегляду ставлення до себе і власного здоров’я (ментального і фізичного). Це означає, що у 2022 році Близнюкам важливо зайнятися своїм самопочуттям, тілом, звичками і стилем життя.

Кармічні вузли, які також будуть у вашому знаку впродовж усього 2022 року відповідають за спосіб життя і робочу сферу. Анжела Перл стверджує, що це сприятливий період для зміни роботи, здобування нових знань, пов’язаних із вашою професійною діяльністю.

Венера на початку 2022 року буде в ретроградній фазі у восьмому домі — секторі фінансів Близнюків. Як і представникам інших знаків зодіаку, у період із грудня 2021 по кінець січня Близнюкам астролог радить сконцентруватися на робочих проєктах і кар’єрі, а от особисте життя відсунути на другий план.

Напередодні 2022 року — 30 грудня 2021 — Юпітер змінює знак і входить у ваш десятий дім, який символізує кар’єру, популярність та репутацію. Ця планета допоможе максимально швидко й легко досягти професійних цілей, збудувати міцні ділові стосунки та зарекомендувати себе серед впливових людей. Анжела Перл радить використати цей період максимально, адже Юпітер входить у десятий дім Близнюків один раз на 12 років.

Близнюки

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном у восьмому домі гороскопу. З першого по сьоме березня Близнюкам варто планувати важливі переговори, підписання контрактів, співбесіду та інші події, пов’язані з професійною діяльністю.

У період із 9 по 14 квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку зодіаку Риби. Ця подія вплине абсолютно на всі знаки зодіаку й допомагатиме у досягненні цілей, пов’язаних із професійною сферою. З 11 квітня по 29 жовтня Юпітер перебуватиме в одинадцятому домі, який відповідає за соціум. Отже, цей період буде сприятливим для налагодження контактів.

Меркурій у вашому знаку буде ретроградним з 10 травня по 3 липня. У цей період Близнюкам найкраще відпочити, адже в робочих процесах може початися затишшя або навіть певні негаразди.

Дні, коли відбуватимуться затемнення у 2022 році, будуть особливими для Близнюків, як і зрештою, для всіх інших знаків зодіаку. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада.  Однак саме у Близнюків може з’явитися бажання кардинально змінити своє життя, наприклад, переїхати в іншу країну, розпочати власний бізнес, народити дитину або укласти шлюб.

1 серпня відбудеться з’єднання Урана з кармічним вузлом, яке сильно вплине на всіх Близнюків. В останні дні липня і впродовж перших днів серпня всі представники цього знаку мають шанс миттєво звільнитися від багажу минулого і зробити крок назустріч змінам.

Марс і Меркурій у фазі ретроградності проходитимуть по фазі Близнюків. Така активність у космічному просторі прогнозує, що представникам цього знаку зодіаку потрібно буде повернутися до старих незавершених справ або закрити певні гештальти. Анжела Перл стверджує, що цей період прогнозується з 21 серпня по 26 березня 2023 року.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також