Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Телець

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Телець

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Тельців. Що чекає представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл передбачає Тельцям великі зміни у 2022 році. У своєму прогнозі астролог стверджує, що наступний рік буде дуже вдалим для Тельців у комунікації й побудові стосунків як особистих, так дружніх і робочих. Уже на початку року — 19 січня — кармічний вузол входить у знак Тельця на півтора року. Це означає, що розпочинається дуже сприятливий період для знайомства з новими людьми, зміни найближчого кола оточення, партнерів, колег, а також сімейного статусу.

Січень найкраще присвятити саме професійній діяльності, а от укладання шлюбу та перехід на новий рівень у стосунках відкласти на будь-який інший місяць року. Упродовж цілого січня Венера — ваша планета стосунків — буде в ретроградній фазі і вона може принести неприємності в цій сфері. До речі, ця ж планета буде в десятому домі гороскопу з листопада 2021 по 7 березня 2022 року. Анжела Перл стверджує, що цей період  є дуже сприятливим для розв’язання справ, пов’язаних із закордоном.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном. Це може спричинити велику трансформацію, яка стосується освіти, нагород, популярності або міжнародних питань.

У період з 9 по 14 квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку зодіаку Риби. Анжела Перл називає це суперподією для Тельців. У цей час є шанси побачити результат ваших старань, отримати винагороду за реалізовані проєкти та переконатися, що ваші мрії можуть реалізуватися у найближчому майбутньому.

Телець

З 11 квітня по 29 жовтня Юпітер буде у дванадцятому домі гороскопу Тельців. Оскільки цей дім символізує духовний ріст, самоізоляцію та еміграцію, він допоможе вам вивчити свої сильні сторони, звільнитися від непотрібного багажу і потрапити в омріяне місце.

З 9 по 12 квітня — максимально сприятливий період для загадування бажань, оскільки Нептун символізує диво та магію, а Юпітер — можливості.

Анжела Перл відзначає, що на Тельців у 2022 році особливо вплинуть сонячні та місячні затемнення, які прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два з чотирьох із них пройдуть у Тельці  ще й до того — в Урані, який знаходиться у вашому знаку.

Уран — планета несподіванок, кардинальних трансформацій та неймовірних збігів обставин. Тому в період затемнень у 2022 році будьте готові до кардинальних змін.

Сатурн упродовж цілого року буде у вашому домі кар’єри та статусу. Ця планета символізує ясність, тому вона допоможе вам визначитися, яку професію обрати, або в якому напрямку рухатися. Сатурн любить планування та чіткість, тому він спонукатиме вас несподіваними подіями або збігами обставин налагодити бізнес-процеси. Крім того, планета закладе фундамент кар’єри на 30 років. Отже, все, чого ви досягнете в професійній діяльності у 2022 році, працюватиме на вас упродовж тривалого періоду.

Анжела Перл відзначає, що особливою для Тельців буде ретроградність Марса й Меркурія. Ці планети заходитимуть у ваш сектор грошей і зроблять для вас особливо актуальною тему прибутків, важливих покупок та матеріальних цінностей. Меркурій вказуватиме на тему фінансів із 30 квітня по 6 липня. У цей період Тельці можуть змінювати роботу і відтак джерело доходу, брати позики, вкладати фінанси в нерухомість або робити інші великі покупки. Марс буде в секторі грошей із 21 серпня по 2023 рік. Оскільки Марс — планета сміливості для Тельців, вона може підштовхнути вас до відважних рішень, пов’язаних із фінансами. Не дивно, якщо починаючи з осені й до кінця року за вами ходитиме думка взяти кредит і почати власний бізнес. Анжела Перл стверджує, що кінець 2022 року й початок 2023 будуть дуже сприятливим періодом для нових починань і переоцінки цінностей.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також