Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Діва

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Діва

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Дів. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл прогнозує, що 2022 рік запам’ятається Дівам приємними змінами. Напередодні 2022 року — 30 грудня 2021 — Юпітер змінює знак і входить у ваш сьомий дім гороскопу. Ця планета символізує знайомства, стосунки й особливо щастя в сімейному житті: заручини, укладення шлюбу чи навіть народження дитини. Якщо ви мрієте влаштувати особисте життя або реалізувати себе в материнстві — це ваш рік. Крім того, Юпітер символізує відповідальність. Тому у 2022 році вам може випасти шанс укласти важливу угоду, отримати керівну посаду або взяти на себе інші важливі обов’язки.

З 19 січня по липень 2023 року — наступні півтора року — кармічні вузли входять у дев’ятий і третій доми гороскопу Дів. Така астрологічна комбінація символізує рух, освіту, подорожі, документи та комунікацію з кардинально іншими людьми. Крім того, дев’ятий дім символізує зміну менталітету та ріст, тому в період, коли він з’єднується з кармічними вузлами, сприятливо вчитися, починати власну справу, змінювати місце проживання й коло знайомств.

11 квітня Юпітер зайде у восьмий дім гороскопу Дів і пробуде там до 29 жовтня. Ця планета завжди приносить ріст та розширення, тому період із весни по осінь 2022 року дуже сприятливий для масштабування в бізнесі, активної роботи над власним проєктом та переходу на новий фінансовий рівень.

У період із 9 по 14 квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку Риби й у вашому секторі любові і шлюбу. Це буде найбільш сприятливий час для Дів зосередитися на особистому житті, цілях і бажаннях, пов’язаних з амурними справами.

Діва

З 9 по 12 квітня — максимально сприятливий період для загадування бажань.

Важливі астрологічні події для Дів у 2022 році — затемнення. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка символізує несподівані повороти долі. Дівам вони можуть принести несподівані новини. Зокрема, у ці дати ви можете знайомитися з людьми, які в майбутньому стануть для вас дуже важливими. Затемнення, які прогнозуються 16 травня і 8 листопада, пройдуть під покровом дев’ятого дому гороскопу. Вони точно подарують вам нові контакти, рух, а можливо й тимчасову зміну картинки за вікном.

У перший тиждень серпня в дев’ятому домі гороскопу Левів буде з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном. Воно вплине і на представників знаку Діви, адже ці знаки йдуть один за одним. Зустріч цих трьох небесних тіл символізує хороші можливості, переїзди або подорожі, а також усе, що пов’язано з активним рухом. Оскільки Марс — планета сміливості для Дів, вона може підштовхнути вас до відважних рішень, пов’язаних із місцем проживання та кар’єрою. Якщо ви, наприклад, у цей час приймете рішення підвищувати кваліфікацію, здобути освіту за кордоном або просто відвідати нову країну, плани повинні реалізуватися без перешкод.

Марс у 2022 році на сім місяців затримається у вашому десятому домі гороскопу Дів — з 20 серпня по 22 березня 2023 року. У цей період планета тричі буде ретроградною, тож вона тричі проходитиме через ваш сектор кар’єри, змін і статусу. Такий рух спонукатиме вас до активності в професійній сфері, прагнення здобути повагу серед колег та знайомих, а також додаткової діяльності, яка допоможе вам стати відомішим.

З 29 жовтня й до кінця року Марс буде ретроградним. У цей період у вас з’явиться можливість відкоригувати проєкти, які були не дуже успішними, переглянути цілі, розставити пріоритети і спробувати втілити в реальність свої задуми.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також