Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Лев

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Лев

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Левів. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл в астрологічному прогнозі говорить про те, що 2022 рік принесе Левам багато змін, ріст у кар’єрі, досягненнях і навіть бажаннях. Напередодні 2022 року — 30 грудня 2021 — Юпітер змінює знак і входить у ваш восьмий дім, який символізує кар’єру, гроші, особливо чужі (інвестиції, кредити, спадки).

Кармічні вузли 19 січня 2022 змінять позицію й на півтора року увійдуть у вісь четвертого й десятого домів гороскопу. Перший із них символізує наш «фундамент», тобто дім, родину, предків, а другий — досягнення та бажання. Анжела Перл радить на цей період сфокусуватися на кар’єрі, довгострокових планах і стратегічних цілях та визначитися з основними життєвими питаннями, наприклад, місцем проживання, сфері діяльності тощо.

Упродовж цілого січня Венера перебуватиме у фазі ретроградності в шостому домі гороскопу Левів, який символізує роботу. Зворотний рух цієї планети може спричинити тимчасове зниження доходу або неполадки в робочій сфері. У цей період краще не братися за нові проєкти і провести місяць на мінімальній швидкості. Шостий дім гороскопу також відповідає за здоров’я, тож у січні 2022 року можуть статися події, які змусять вас переглянути ставлення до себе. Для того, аби уникнути неприємних уроків долі, займіться своїм раціоном і перегляньте спосіб життя вже на початку 2022 року.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном, також у шостому домі. Це означає, що період, сприятливий для турботи про ваше здоров’я, продовжується. Це з’єднання допоможе вам якомога швидше позбутися хвороб і розв’язати проблеми з організмом.

14 лютого прогнозується з’єднання Венери з Марсом, яке символізує зближення жіночої й чоловічої енергетик. На Левів воно матиме особливий вплив, тож всередині лютого чекайте на налагодження особистого життя.

Лев

Дні, коли відбуватимуться затемнення у 2022 році, будуть особливими для всіх знаків зодіаку. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Анжела Перл стверджує, що Левам затемнення допоможуть розібратися в собі і знайти відповіді на важливі життєві питання. Затемнення, які відбудуться 30 квітня і 8 листопада, можуть принести зміни у ваше життя і пришвидшити багато процесів, які, на вашу думку, затягуються.

Затемнення 16 травня та 25 жовтня пройдуть у четвертому домі гороскопу, який символізує дім та родину, отже в цей час можливі зміни в сім’ї, переїзд або інші важливі події, пов’язані з місцем проживання. Анжела Перл зазначає, що затемнення у 2022 році можуть впливати на нас не лише в день, коли небесні тіла шикуються в один ряд, а упродовж декількох тижнів до і після події.

У період із 9 по 14 квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку зодіаку Риби. Це відбудеться у вашому восьмому домі гороскопу. У цей час є шанси побачити результат ваших старань, отримати винагороду за реалізовані проєкти та переконатися, що ваші мрії можуть реалізуватися в найближчому майбутньому.

З 11 травня по 29 жовтня Юпітер вийде у ваш десятий дім гороскопу, який астрологи пов’язують з удачею, здійсненням бажань та подорожами.

У перший тиждень серпня в десятому домі гороскопу Левів буде з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном. Десятий дім гороскопу символізує досягнення, Марс — сміливість, а Уран називають планетою несподіванок, кардинальних трансформацій та неймовірних збігів обставин. Ця подія може означати лише одне: що на Левів упродовж 2022 чекатимуть нові можливості, про які ви не могли і мріяти, а також кардинальні зміни.

Марс у 2022 році на сім місяців затримається у вашому одинадцятому домі гороскопу Левів — з 20 серпня по 22 березня 2023 року. Одинадцятий дім символізує колектив, друзів, організацію подій, а Марс — активність, енергію та діяльність. Небесні тіла в цей період допоможуть вам із формуванням команди і реалізацією проєктів.

Сатурн упродовж усього року буде у вашому сьомому домі гороскопу. Ця планета відповідає за стосунки, тому у 2022 вона внесе ясність у ваші стосунки і допоможе влаштувати особисте життя: знайти кохану людину або розвинути стосунки. Сатурн також символізує відповідальність та зміни на краще, тож шлюб, укладений в 2022 році буде міцним і щасливим.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також