Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Козеріг

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Козеріг

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Козерогів. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Астролог Анжела Перл передбачає, 2022 рік для Козерогів буде періодом відважних рішень і позитивних змін. Ще наприкінці поточного року Венера увійде в дуже вигідне для вас положення — у ваш перший дім гороскопу — і пробуде в ньому по 7 березня 2022-го. Цей період сприятливий для прийняття важливих рішень, переоцінки свого життєвого становища і планування фінансів. Однак з 19 по 29 січня Венера буде ретроградною. У цей період не варто витрачати великі суми грошей, заключати серйозні контракти й домовлятися про партнерство.

19 січня кармічні вузли на півтора року увійдуть у п’ятий та одинадцятий доми гороскопу. П’ятий дім символізує задоволення, щастя й життєву радість, зазвичай він спонукає людей звертати увагу на власні бажання, потреби й дозволяє більше тішити себе. Цілком можливо, що ви займетесь хобі, яке приносить вам задоволення, або підете на іншу роботу, яка вам більше до душі. Одинадцятий дім сфокусує вашу увагу на речах, яких варто позбутися: можливо певна ситуація покаже, що варто перестати спілкуватися з деякими людьми або робити якісь речі. Одинадцятий дім також часто дарує більше спілкування, особливо живого.

Затемнення у 2022 році відбуватимуться в п’ятому й одинадцятому домах, оскільки в них перебуватимуть ваші кармічні вузли. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Два затемнення (30 квітня і 8 листопада) з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка може розширити горизонти вашої свідомості і принести в життя щось абсолютно нове.

14 лютого, а також 8 березня 2022 року прогнозується з’єднання Венери з Марсом, яке символізує зближення жіночої й чоловічої енергетик. На Козерогів воно матиме особливий вплив, тож у період із лютого по березень чекайте на налагодження особистого життя.

Козеріг

Традиційно Меркурій у 2022 році тричі буде ретроградним: на початку року, в середині й наприкінці. На Козерогів, як і на всіх інших знаків зодіаку найбільше вплине літня ретроградність, яка планується з 10 травня по 3 липня. У цей період найкраще планувати відпустку, ретріти або просто брати паузу в роботі, адже зворотний рух Меркурія перешкоджатиме вам рухатися вперед у професійному плані.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном. Оскільки Плутон уже понад десять років знаходиться в Козерозі, ця астрологічна подія матиме вплив на всіх представників цього знаку: принесе зміни або трансформацію вашої особистості.

В останні дні липня й перші числа серпня у п’ятому домі Козерогів буде з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном. П’ятий дім, крім щастя, відповідає також за творчість і популярність. Тож у цей період особливо попрацювати варто представникам креативних професій: під впливом астрологічної події ви можете створити щось унікальне і звернути на себе особливу увагу.

Юпітер — планета радості й удачі — затримається у вашому домі щастя, родини й радості з нового року по 11 травня, а потім із 29 жовтня по кінець 2022-го. На початку й  у кінці року доля може принести вам розширення в родині, нових членів сім’ї, також цілком ймовірно, що в ці періоди у вас покращаться житлові умови.

У період із 9 по 14 квітня Юпітер з‘єднається з Нептуном і увійде в третій дім гороскопу Козерогів. Ця планета завжди приносить ріст та розширення, допомагає здійснювати бажання і відчути справжнє щастя. Тому період із весни по осінь 2022 року дуже сприятливий для масштабування в бізнесі, активної роботи над власним проєктом та переходу на новий фінансовий рівень.

Марс на шість місяців (з кінця серпня по березень 2023 року) затримається у вашому шостому домі гороскопу — секторі роботи, кар’єри і всього, що пов’язано з професійною діяльністю. Це означає, що з початку осені в Козерогів буквально може відкритися друге дихання, прийти натхнення для нових проєктів, вони можуть вийти на новий рівень чи піднятися по кар’єрних сходах. Марс також називають планетою рішучості. Тому астрологи радять наприкінці року не зволікати з відповідальними кроками, обіцянками собі або рідним. Головне — зробити перший крок, а далі небесні тіла максимально вам допоможуть.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також