Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Овен

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Овен

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Овнів. Що чекає представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл – астролог

Анжела Перл прогнозує, що 2022 рік буде дуже насиченим для Овнів. Уже наприкінці 2021-го — 19 грудня — Венера увійде у фазу ретроградності і перебуватиме в ній до кінця січня 2022. Це сильно вплине на всіх представників знаку зодіаку Овен. Ця планета символізує матеріальний добробут і вона надовго увійде у ваш десятий дім гороскопу, який астрологи пов’язують зі статусністю та кар’єрою. Тому вже на початку року на Овнів чекає значний підйом у кар’єрі та покращення матеріального становища.

Анжела Перл радить у перший місяць 2022 року сконцентруватися на робочих проєктах і кар’єрі, а от особисте життя відсунути на другий план. Січень 2022 року — несприятливий період для укладення шлюбу та початку серйозних стосунків.

14 лютого прогнозується з’єднання Венери з Марсом, яке символізує зближення жіночої й чоловічої енергетик. Це означає, що напередодні дня закоханих Овни точно не залишаться на самоті.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном. Ці планети символізують великі гроші, масштабні проєкти, кардинальні трансформації у професійній діяльності. Саме тому в перший тиждень березня варто планувати важливі переговори, підписання контрактів, співбесіду та інші події, пов’язані з професійною діяльністю.

На початку квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку зодіаку Риби. Це дуже важлива подія для всіх Овнів. У них настане сприятливий період для самопізнання, складання планів, духовного росту, а також зміни місця проживання і початку навчання.

З 9 по 12 квітня — максимально сприятливий період для загадування бажань, оскільки Нептун символізує диво й магію, а Юпітер — можливості.

Овен

11 квітня Юпітер увійде в знак зодіаку Овен і перебуватиме в ньому до 29 жовтня. Ця планета подарує можливості, допоможе відчинити нові двері і здійснити все, що вам до цього моменту здавалося неможливим. Юпітер сприяє тому, аби розпочати пошуки справжнього призначення в житті, спрямувати фокус на себе й розкрити власний потенціал.

Період з 11 квітня по 29 жовтня буде дуже сприятливим для самовираження, розкриття вашого потенціалу, кар’єрного росту та масштабування. Починаючи з квітня, реалізуйте все, про що довго мріяли.

Наступного року місячні вузли змінять знак і увійдуть у доми грошей. Починаючи з 19 січня 2022 року й до липня 2023 року, для всіх Овнів дуже актуальною стане тема фінансів. Важливо буде сфокусуватися на питаннях інвестицій у власний проєкт, нестандартних рішеннях, нових угодах — все це допоможе вам різко перейти на новий фінансовий рівень.

У 2022 році прогнозується чотири затемнення — два місячних і два сонячних. Усі вони для Овнів минуть у секторі грошей. Два затемнення з’єднуватимуться з Ураном — планетою, яка символізує несподівані повороти долі. Для Овнів це можуть бути неочікувані доходи, такі як спадки або навпаки — потреба виплатити податки або кредити.

Марс у 2022 році надовго затримається у вашому домі гороскопу — з 20 серпня по січень 2023 року. Ця планета символізує комунікацію та нові контакти. Анжела Перл прогнозує, що в цей період вам випаде можливість часто їздити у відрядження, які можуть принести нові знайомства, серію співбесід або переговорів.

Меркурій у 2022 році затримається в секторі особистого життя Овнів з 27 серпня по 29 жовтня. Це означає, що у вересні й жовтні важливо поставити акцент на стосунки.

Осінь 2022 року — дуже сприятливий період для розвитку особистого життя, укладання шлюбу та перегляду сімейних цінностей.

Період із 27 серпня по 29 жовтня буде сприятливим не лише для налагодження особистого життя, але й ділового партнерства. Загалом, упродовж всієї осені і аж до кінця року можна буде вести переговори з потенційними діловими партнерами, укладати угоди та їздити у ділові поїздки.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також