Гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Яким буде прийдешній рік Чорного Водяного Тигра для кожного зі знаків зодіаку? Дізнайтеся вже зараз.

Овен

(21 березня – 20 квітня)

Овен

Новий рік для Овнів може початися на низьких швидкостях, особливо перший квартал. Можливо, вам доведеться принести в новий рік багаж із минулого і виділити час на розв’язання старих проблем. Не ігноруйте й не відкладайте це, адже закривши питання ви зможете повністю сфокусуватися на досягненні нових цілей.

Астрологи пропонують уникати змін у кар’єрі протягом першого кварталу, оскільки транзит Сатурна в Козерозі також може стати джерелом неприємностей і похитнути вашу впевненість у собі.

У травні Юпітер увійде у ваш знак — знак Овна, й це дуже сприятливо вплине на всіх його представників. Такий астрологічний маневр принесе вам надзвичайний ріст і добробут. У цей період ви маєте всі шанси збільшити свої доходи.

Гороскоп на 2022 рік також рекомендує Овнам у третьому кварталі року подумати над довгостроковими інвестиціями. Зробивши правильний крок сьогодні, ви зможете пожати плоди достойних статків за декілька років, коли вони будуть вам дуже необхідні. Крім того, не випускайте з уваги можливості підзаробити. Навіть, на перший погляд незначні справи можуть суттєво змінити ваше фінансове становище.

Телець

(21 квітня – 21 травня)

Телець

Гороскоп на 2022 для Тельців говорить про те, що новий рік розпочнеться для них із хорошої ноти. Але всім представникам цього знаку рекомендується розпланувати всі стратегічні справи на початку року, оскільки саме для них це найбільш сприятливий час. Критично важливо не відхилятися від планів ні на крок!

У 2022-му ваші дії корелюватимуться з досягненнями. Отже прикладайте максимум зусиль до виконання важливих справ, і ви зможете відчути смак успіху вже в другій половині року.

Тельцям цього року прогнозовано багато нових знайомств. Ви можете зустріти як потенційних бізнес-партнерів, так і другу половинку, але гороскоп застерігає: не судіть книгу за її обкладинкою. Впускайте у своє життя нових людей, досліджуйте їх, а вже тоді робіть висновки і приймайте рішення, чи варто розширювати своє найближче коло оточення.

читайте також

Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Близнюки

2022 рік для Близнюків може стати унікальним періодом. Уже в першому кварталі важливо взяти низький старт і проявити всю свою наполегливість у досягненні цілей. У такому разі небесні тіла допоможуть вам і впродовж цілого року підкидатимуть хороші можливості.

Цьогоріч Близнюкам можуть знадобитися навички, які вони набували впродовж кількох останніх років. Саме завдяки їм вам вдасться досягти нових висот.

У новому році важливо не задирати носа й навіть після численних досягнень зберігати наполегливість, скромність та не забувати про земні речі: друзів, родину. Ймовірно, що хтось із близького оточення в наступному році потребуватиме допомоги. Спробуйте взяти їх під своє крило й підтримайте матеріально, морально або ж підшукайте для рідної людини хорошу можливість вийти зі скрутної ситуації. Прояв доброти й милосердя у 2022 році однозначно піде вам на користь.

Рак

(22 червня – 22 липня )

Рак

У 2022 році Ракам важливо сфокусуватися на особистому житті, власній кар’єрі. Словом, взятися суто за своє життя й перестати турбується й переживати за всіх і за все навколо. Наступний рік вимагатиме від вас зануреності у власне «я», особисті відчуття й розвитку інтуїції.

Бездіяльність цього року породжуватиме сумніви і страх. Натомість складання чіткого плану дій і поступове його виконання вселятиме у вас сміливість і додаватиме впевненості. Тож, на думку астрологів, побороти внутрішніх демонів можливо лише працею й терпінням.

Що стосується здоров’я, Ракам у 2021 році важливо бути обережними. Тим, хто мав які-небудь захворювання в минулому, слід проходити регулярні перевірки і вести активний спосіб життя. Безсумнівно, ваші зусилля не пройдуть дарма, і заняття спортом, правильне харчування та прогулянки на свіжому повітрі збільшать вашу продуктивність. Пам’ятайте фразу «В здоровому тілі — здоровий дух!».

Лев

(23 липня – 21 серпня )

Лев

2022 для Левів має стати роком, орієнтованим на дії. Перегорнувши календар, приступайте до реалізації планів, які ви виношували в голові довгі роки. Концентрація й наполегливість повинні стати вашими найкращими друзями цього року.

Результати ваших дій у 2021 року будуть відповідати зусиллям, які ви доклали. Отже, не завершуйте роботу поспішно чи бездумно, якщо ви хочете отримати хороші результати. І приготуйтеся до того, що робота, виконана поспіхом, може не принести бажаних результатів. Тож застібайте пояс і ставайте до діяльності.

Приготуйтеся до того, що у 2022 році вас можуть спіткати муки вибору. Можливо, на початку року вам доведеться жонглювати одразу декількома справами чи розриватися між особистим та професійним життям, але пам’ятайте, довго так тривати не може. У якийсь момент вам необхідно буде розставити пріоритети і відмовитися від одних речей на користь інших. Процес прийняття рішення може бути складним, але він подарує вам гармонію й дозволить розкритися на повну в якійсь справі.

Діва

(22 серпня – 23 вересня)

Діва

У Дів наступного року може відбутися одразу багато злетів і падінь. Тому у 2022 представникам цього знаку зодіаку рекомендується бути дуже обережними у своїх рішеннях та діях, будь то ваше професійне чи особисте життя.

Астрологи не рекомендують Дівам на початку року будувати наполеонівських планів і давати малореалістичні обіцянки. Крім того, не занурюйтесь у проєкти, які не гарантують конкретних результатів. Замість цього вирушайте у відпустку або тривалу подорож. Таке проведення часу дозволить набратися сил і з упевненістю приступити до виконання нових проєктів і цілей уже з весни 2022 року.

У 2022 році важливо навчитися довіряти своїй інтуїції. На вашому шляху можуть з’явитися хороші люди, і якщо ви довіритесь їм, життя може змінитися в кращий бік.

Творчим Дівам, які ніяк не наважувалися показати свої творіння публіці, гороскоп на 2022 рік рекомендує це зробити. Визнання вас публікою дозволить насититися новим натхненням і творити з великим успіхом.

Терези

(24 вересня 23 жовтня)

Терези

2022 рік може бути прогресивним для Терезів у багатьох сферах. Ваша здатність експериментувати та брати на себе ризики може принести вам великі успіхи.

Гороскоп для Терезів стверджує, що представникам знаку зодіаку важливо впроваджувати нові ідеї для розвитку ваших проєктів, просування по кар’єрній драбині або навіть урізноманітнення дозвілля. Це невіддільна частина вашого особистісного зростання.

Терези — знак зодіаку, представники якого можуть почувати себе некомфортно на публіці. Цього року важливо знайти в собі мужність і перебороти невпевненість, сором’язливість та тривожність. Прокачавши в собі навички комунікації, ви маєте багато шансів проявити себе в роботі й досягти хороших результатів.

У кінці року важливо поставити акцент на особисте життя й дозволити собі трішки відпочити. Пропишіть у планах якісну відпустку або подорож в омріяну країну, швидше за все це мотивуватиме вас добре попрацювати.

читайте також

Скорпіон

(24 жовтня 22 листопада)

Скорпіон

Гороскоп на 2022 рік прогнозує, що закритість, яка властива Скорпіонам, може призвести до підвищеного рівня тривожності. Новий відрізок часу може стати ідеальним моментом для того, аби перебороти в собі цю рису характеру, здобути легкість у спілкуванні з людьми та відкритість до нових можливостей.

У майбутньому році представникам цього знаку зодіаку можна спробувати повністю покластися на власну інтуїцію. Особливо у випадках, коли справа стосується фінансової сфери. Хапайтеся за нові можливості, обдумуйте інвестиції та роботу над цікавими проєктами. Оцінювати їх варто не за цифрами у звітах, а власними відчуттями. Цілком ймовірно, що професійне чуття і здобутий досвід вас не підведуть.

Усі зміни у 2022 році принесуть виключно успішний результат. А ось у середині року слід очікувати змін в особистому житті — це буде щось по-справжньому масштабне. Весілля, дитина або поява другої половинки  усе залежить виключно від того, у якому статусі ви зараз перебуваєте. У кінці року доведеться вирішувати раптово навалилися проблеми. Але для оптимістичних і впевнених Скорпіонів це не складе особливих труднощів.

Стрілець

(23 листопада 22 грудня)

Стрілець

У Стрільців 2022 рік може стати моментом фінансового підйому. Імовірно, зараз ви проживаєте часи, коли робота не дає бажаних грошових винагород, але наступного року ви маєте всі шанси змінити ситуацію на сто вісімдесят градусів. По-перше, перегляньте свої витрати і спрямуйте фінансову енергію в правильне русло. По-друге, дозвольте собі поекспериментувати з розподілом бюджету й подумайте про інвестиції, які окупляться. Зовсім не обов’язково думати над глобальними проєктами, це може бути навчання, яке дозволить здобути більш високооплачувану посаду, чи гаджети, що оптимізують робочі процеси.

У 2022 році Стрільцям важливо прожити нові емоції. На літо наступного року сплануйте подорож у нову для вас країну або нетиповий вид відпочинку: похід у гори, кемпінг чи поїздку на фестиваль. Подібні справи завжди наповнюють зсередини і продукують нові ідеї.

Наступний рік буде сприятливим для навчання й самовдосконалення. Відкривши в собі нові сторони, ви маєте шанс зустріти нових людей чи навіть перейти на новий етап у стосунках.

Козеріг

(23 грудня 20 січня)

Козеріг

У наступному році Козерогів може сповнити почуття радості й гармонії. Але для того, щоби здобути його, необхідно буде трішки попрацювати. Будьте прихильні до людей, які пропонують вам допомогу, і відкрийтеся новим знайомствам.

Деякі риси характеру, які притаманні даному знаку, а саме нетерплячість і необов’язковість, негативно позначаться на виконанні поставлених завдань і цілей. Краще постаратися всіма силами змінити щось у своїй поведінці, інакше потім доведеться довго розгрібати помилки, які ви ненавмисно зробите.

Гороскоп на 2022 рік рекомендує Козерогам розбавити рутину творчістю. Доведено, що креативні справи змінюють роботу мозку на краще й можуть допомогти поглянути на рутинні справи та робочі проблеми по-іншому та прийняти нестандартні рішення.

Водолій

(21 січня 19 лютого)

Водолій

Гармонія — ключове слово для Водоліїв у 2022 році. Астрологи рекомендують врегулювати своє життя так, щоби на кожну сферу життя був відведений окремий час чи день у тижні. Так ви досягнете максимального рівня продуктивності, розкриєте свій потенціал і позбудетесь тривожності.

Гороскоп на 2022 рік для Водоліїв рекомендує не надто піддаватися емоціям і не приймати радикальні рішення — через деякий час ваша думка може змінитися, але зворотного шляху вже не буде. Ретельно обмірковуйте кожен вчинок, який збираєтеся зробити, через те, що він може стати доленосним.

Грандіозні починання в кар’єрі Водоліям краще запланувати на середину року. Вона більш сприятлива для досягнення поставлених цілей і підвищення фінансової складової. А ось кінець року краще провести в спокої й умиротворення.

Риби

(20 лютого 20 березня)

Риби

Рибам у 2022 році особливо важливо пропрацювати свої сильні сторони. Пам’ятайте, що у вас є особливий потенціал, який важливо розкривати, а також ідеї, які просто мусять бути реалізованими.

Безліч ситуацій, що сталися раніше, зробили вас розумнішими й мудрішими. Направте ці якості в потрібне русло. На початку року треба буде розв’язати деякі проблеми, пов’язані із сім’єю або близькою людиною. Але, попри всі труднощі, вам вдасться все залагодити без великих втрат.

Середину й кінець року краще присвятити навчанню або роботі. Не бійтеся братися за серйозні проєкти, удача буде на вашому боці. У сфері фінансів є шанси на підвищення доходу, але протягом усього року краще все ж відкладати кошти на випадок форс-мажору.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також