Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Рак

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Рак

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Раків. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл в астрологічному прогнозі говорить про те, що 2022 рік для Раків стане періодом трансформації. Уже наприкінці 2021-го — 6 листопада — Венера увійде у ваш сьомий дім гороскопу, який символізує любов і стосунки з людьми. Планета затримається там на чотири місяці. Це означає, що наприкінці поточного й на початку наступного року на перший план вийде питання стосунків. Період із 6 листопада по 7 березня сприятливий для прийняття важливих рішень, пов’язаних із сімейним статусом, цінностями тощо.

19 січня 2022 року кармічні вузли на півтора року перейдуть на вісь одинадцятого і п’ятого домів гороскопу, які відповідають за соціум, інтернет, стосунки з людьми та любов. Цей проміжок часу буде сприятливим для відкриття бізнесу, особливо пов’язаного з інтернетом, створення спільнот або клубів. Одинадцятий дім символізує сімейні цінності та любов, і  небесні тіла допоможуть Ракам без особливих труднощів стати батьками.

Дні, коли відбуватимуться затемнення у 2022 році, будуть особливими для всіх знаків зодіаку. Раки — не виняток. Затемнення прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Вони особливо впливатимуть на п’ятий і одинадцятий доми гороскопу, оскільки в них знаходяться ваші кармічні вузли.

Затемнення, які відбудуться 30 квітня і 8 листопада, можуть принести Ракам несподівані новини, сюрпризи або різко змінити плани. Враховуючи те, що на вас впливає п’ятий дім гороскопу, який символізує радість і добро, несподіванки, безперечно, будуть хорошими.

Рак

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном у вашому сьомому домі. Ця подія може принести вам хороші фінансові результати, тож спробуйте підлаштувати робочі або юридичні  процеси так, щоб пожинати плоди саме в період із першого по шосте березня. Що стосується особистого життя, то Плутон символізує трансформації. На початку березня ви можете зустріти людину, яка докорінно змінить ваш спосіб мислення або стиль життя. Анжела Перл стверджує, що початок березня також сприятливий для розриву токсичних стосунків, оскільки Плутон може допомогти вам по-іншому подивитися на ситуацію й навчитися жити без певної людини. До речі, на початку 2023 року Плутон вийде з вашого сьомого дому гороскопу на дуже тривалий період, тому важливо закрити фундаментальні питання (укласти шлюб, розлучитися або поділити майно з колишнім партнером) поки планета ще знаходиться на вашій стороні.

У період із 9 по 14 квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у дев’ятому домі Раків. Ця подія вплине абсолютно на всі знаки зодіаку, але саме Раки відчують її по-особливому. Оскільки дев’ятий дім символізує віру і мрії, він допоможе здійснити заповітні бажання.

Юпітер двічі у 2022 році перебуватиме у вашому дев’ятому домі гороскопу — секторі освіти та знайомств і розширення свідомості Раків. Уперше — з початку року й по 11 травня і вдруге — з 29 жовтня по кінець 2022-го. Анжела Перл стверджує, що ці періоди будуть дуже сприятливими для розв’язання справ, пов’язаних із закордоном. Якщо ви мрієте емігрувати, налагодити контакт з іноземними колегами або влаштуватися на роботу в міжнародну компанію, робіть кроки для реалізації своїх бажань саме в ці періоди.

З 11 травня по 29 жовтня Юпітер вийде у ваш десятий дім гороскопу, який астрологи пов’язують із кар’єрою, призначенням та самореалізацією. Кінець весни, літо і перша третина осені будуть періодом, коли ваші старання приноситимуть особливі плоди як фінансові, так і моральні. Оскільки Юпітер відповідає за масштабування, у цей час може розширитися ваша сфера діяльності, компанія, у якій ви працюєте тощо.

Марс у 2022 році надовго затримається у вашому дванадцятому домі гороскопу — з 20 серпня по 22 березня 2023 року. Ця планета символізує звільнення від всього непотрібного та обтяжливого, а також комунікацію та нові контакти. Анжела Перл прогнозує, що наприкінці 2022 року вам вдасться позбутися всього, що заважало вам рости, і змінити спосіб життя.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також