Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Терези

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Терези

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Терезів. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл передбачає Терезам багато активних періодів у новому 2022 році. Венера, яка керує знаком Терези, на чотири місяці зупиниться у вашому четвертому домі гороскопу. Вона увійшла в таку позицію ще 6 листопада поточного року й перебуватиме в ній по 7 березня 2022 року. Четвертий дім гороскопу символізує дім, сім’ю та родинне коріння й допомагає розв’язати всі питання, пов’язані з місцем проживання і стосунками з батьками та членами родини. Крім того, упродовж цілого січня ця планета буде ретроградною. Це означає, що січень — несприятливий час для укладання шлюбу, переходу на новий рівень у стосунках. Відповідальні справи, пов’язані з особистим життям, відкладіть на будь-який інший місяць року.

На початку року — 19 січня — усі кармічні вузли зсуваються на півтора року. Представники знаку Терези впродовж усього 2022 року й частини 2023 будуть під впливом другого і восьмого домів гороскопу. Анжела Перл називає ці доми секторами грошей і прогнозує, що в наступний рік відбудеться зміни у фінансовому плані: ваші джерела доходу й самі суми заробітків можуть кардинально змінюватися.

Анжела Перл відзначає, що на Терезів, як, зрештою, і всіх інших знаків зодіаку, у 2022 році особливо вплинуть сонячні та місячні затемнення. Вони прогнозуються 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Оскільки затемнення сильно пов’язані з кармічними вузлами у ваших домах гороскопу, вони будуть лише підсилювати їхній вплив.

14 лютого прогнозується з’єднання Венери з Марсом, яке символізує зближення жіночої й чоловічої енергетик. Це означає, що напередодні дня закоханих Терези будуть оточені підтримкою й любов’ю протилежної статі. Аналогічна ситуація буде напередодні 8 березня — у цей час Венера також зближуватиметься з Марсом.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном. Ці планети символізують великі гроші, масштабні проєкти, кардинальні трансформації в професійній діяльності. Саме тому в перший тиждень березня варто планувати важливі переговори та інші події, пов’язані з професійною діяльністю та фінансами. Також цей час сприятливий для грандіозних покупок і всіх справ, пов’язаних із фінансами.

Терези

На початку квітня Юпітер з’єднається з Нептуном у знаку зодіаку Риби. Це відбудеться у вашому шостому домі гороскопу. Саме тому Анжела Перл називає перші дні квітня періодом здійснення бажань і покращення здоров’я.

Меркурій у 2022 році традиційно буде ретроградним тричі, однак найбільше на Терезів вплине його зворотний рух з 10 травня по 3 липня. У цей період Близнюкам найкраще відпочити, адже в робочих процесах може початися затишшя або навіть негаразди.

11 квітня Юпітер увійде в сьомий дім гороскопу й перебуватиме в ньому до 29 жовтня. Ця планета здатна приносити радість, тож вона подарує можливості, допоможе відчинити нові двері і здійснити все, що вам до цього моменту здавалося неможливим.

Останні числа липня й перші дні серпня сприятливі для закриття «висячих» справ і звільнення від усього непотрібного. У цей час кармічні вузли з’єднуватимуться з Марсом і Ураном — планетами активності, приємних сюрпризів і несподіваних збігів обставин.

Марс у 2022 році надовго затримається у вашому дев’ятому домі гороскопу — з 20 серпня по 28 березня 2023 року. Ця планета символізує активність, комунікацію, нові контакти та рух. Анжела Перл прогнозує, що в цей період вам випаде можливість часто їздити у відрядження, які можуть принести нові знайомства. Дев’ятий дім також символізує освіту та духовний ріст, тож ви, можливо, приймете рішення пройти курси, серію семінарів або познайомитеся із людиною, яка стане вашим ментором. Астролог зазначає, що в листопаді і грудні Марс перебуватиме в ретроградному положенні, тож у кінці року вам рекомендовано сповільнитися, проаналізувати власні принципи роботи й переглянути цінності.

Сатурн упродовж усього року буде у вашому секторі любові. Ця планета відповідає за стосунки, тому у 2022 році всі питання, пов’язані з особистим життям, благополучно розв’яжуться.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також