Гороскоп від Анжели Перл на 2022 рік: Водолій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Водолій

Астролог Анжела Перл склала детальний гороскоп на 2022 рік для Водоліїв. Що чекає на представників цього знаку зодіаку в найближчому майбутньому, читайте вже зараз.

Анжела Перл

Анжела Перл — астролог

Анжела Перл прогнозує, що 2022 рік буде дуже насиченим для Водоліїв. 19 січня відбудеться зміна положення кармічних вузлів — вони увійдуть у четвертий та десятий доми гороскопу. Перший із цих секторів символізує сімейну гармонію, зокрема склад сім’ї, розширення в родині та нерухомість. Якщо ви мріяли про весілля, дитину, переїзд до коханої людини, уже на початку року вам може пощастити. Десятий дім гороскопу допоможе засередитися на досягненні цілей та виконанні бажань. Анжела Перл зазначає, що вхід кармічних вузлів у певні секції завжди символізує зміни у сферах, за які вони відповідають. Отже, очікуйте новин і цікавих можливостей у кар’єрному плані та сім’ї. 

З початку року по 7 березня Венера перебуватиме у дванадцятому домі гороскопу Водоліїв. Ця планета символізує гроші, а дванадцятий дім — витрати і фінансові збитки. Анжела Перл рекомендує: на початку року не плануйте грандіозних покупок, плануйте бюджет і уникайте необдуманих витрат. Цей період також несприятливий для шлюбу.

У перший тиждень березня Венера з’єднається з Плутоном, також у дванадцятому домі гороскопу Водоліїв. Ця подія символізуватиме зміни у вашій підсвідомості й може допомогти з’ясувати важливі життєві питання та визначити пріоритети.

Водолій

У секторах, у які входять кармічні вузли, завжди відбуваються сонячні та місячні затемнення. У 2022 році їх стандартно планується чотири — 30 квітня, 16 травня, 25 жовтня та 8 листопада. Перше й останнє затемнення пройдуть у четвертому домі гороскопу і відбудуться в з’єднанні з Ураном — планетою несподіванок і сюрпризів. Це означає, що в ці дати можуть змінитися ваші плани, пов’язані з місцем проживання та сімейним станом. Затемнення, які прогнозуються 16 травня та 25 жовтня, пройдуть під впливом десятого дому гороскопу й можуть принести хороші можливості в кар’єрі.

У перший тиждень серпня відбудеться з’єднання кармічного вузла з Марсом та Ураном — воно вплине абсолютно на всіх жителів нашої планети. Для представників знаку зодіаку Водолій воно пройде під впливом четвертого дому гороскопу і принесе динаміку у всіх підвладних йому справах. Кармічний вузол, який бере участь у цій події, може змінити умови вашого проживання і вплинути на вашу рутину.

Упродовж цілого року Сатурн перебуватиме у вашому знаку — Водолія. Ця планета відповідає за дисципліну й допоможе сформувати графік, відмовитися від поганих звичок та запровадити нові правила. Крім того, Сатурн у 2022 році внесе ясність у ваші стосунки й допоможе влаштувати особисте життя: знайти кохану людину або перейти на новий етап з партнером. Сатурн також символізує відповідальність та зміни на краще, тож шлюб, укладений у 2022 році буде міцним і щасливим. Анжела Перл в астрологічному передбаченні на наступний рік попереджає, що цикл Сатурна — 30 років, і ця планета допомагає закласти міцний фундамент для бізнесу, стосунків та інших довгострокових речей. Тож постарайтеся в новому році мислити стратегічно і звертати увагу на речі, які матимуть значення в майбутньому.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також