Густі брови за допомогою макіяжу: поради від бровистки Розі Хантінгтон-Уайтлі

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Хочете отримати густі та пухнасті, але при цьому природні на вигляд брови за допомогою косметики? Це реально. Поради бровистки Розі Хантінгтон-Уайтлі допоможуть досягти ідеальних результатів навіть на бровах-«ниточках».

Крісті Стрейчер – голлівудська бровистка. Її ім’я практично синонімічно з пишними, густими бровами, що природно виглядають. Нещодавно вона стала послом бренду Hourglass. А ще вона не проти допомогти своїй подрузі Розі Хантінгтон-Уайтлі з макіяжем. Крісті є досить відомою бровисткою у світі зірок, тому її секрети створення густих брів за допомогою макіяжу є цінними для нас.

Якщо хочете отримати густі природні брови на вигляд за допомогою макіяжу, то ви потрапили куди треба. Секрети макіяжу Крісті легко застосувати на практиці, маючи під рукою всього два засоби – олівець для брів і гель/туш для брів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Rose Inc. (@roseinc)

Як зробити брови густими за допомогою макіяжу

 Підберіть правильний олівець

Зі слів Крісті, ідеальний олівець для брів має мати дуже тонкий стрижень. Він може бути плоским або круглим, але головне, щоб його кінчик завжди був загостреним. Це дозволить буквально намалювати брови у волосковій техніці. Іншими словами, ви зможете імітувати волоски, малюючи невеликі штрихи на шкірі у місцях, де у вас є прогалини між природними волосками.

Виберіть правильний колір засобів

Колір засобу для макіяжу брів є основним каменем зіткнення, адже ми часто не враховуємо півтони. Що стосується олівця для брів, то Стрейчер радить завжди орієнтуватися на природний колір волосся та підбирати засіб рівно в тон коренів. Так брови виглядатимуть максимально природно. Відповідно, якщо у вас локони в холодній кольоровій гамі, олівець теж варто вибирати з попелястим підтоном. Якщо у вас медове, мідне, руде або каштанове волосся, ви можете використовувати олівці більш теплих відтінків.

Коли справа доходить до вибору гелю або туші для брів, то Крісті рекомендує йти від зворотного. Аби брови не виглядали неприродно, вибирайте туш для брів на тон світліший за олівець та інший підтон.

«Базове правило: олівець для брів, який ви використовуватимете на шкірі, має бути того ж відтінку та глибини кольору, що і натуральний відтінок волосся. Тому що олівцем ви намагаєтеся імітувати натуральні волоски. Якщо олівець попелястого тону, мені подобається використовувати гелі з теплим підтоном. Це дає двовимірний ефект. Якщо ж ви використовуєте два засоби попелястого тону – олівець і гель – брови виглядатимуть надто темними та ненатуральними. Те саме з обома засобами теплого тону – вони можуть виглядати рудими. Вся річ у балансі», – каже Крісті.

Виберіть сторону

 «Брови не мають бути близнюками, вони мають виглядати як сестри», – кажуть бровісти. І це природно, адже наші обличчя несиметричні від природи. Тому й брови не варто робити як «під копірку». Якщо після корекції форми брів вони не ідентичні, не біда. Є макіяж. Крісті пропонує вибрати брову, яка, на вашу думку, має кращий за іншу вигляд і більше пасує вашій формі обличчя, і взяти її за основу. А потім постаратися надати другій брові схожу (не точнісіньку) форму. Так риси обличчя виглядатимуть гармонійно.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Feathered Brow® Microfeather® (@kristiestreicher)

читайте також

Починайте з початку

Багато бровистів вважають за краще починати макіяж брів з арки, але Стрейчер радить починати біля основи. Дуже легким рухом руки малюйте невеликі штрихи вгору, у напрямку зростання волосся. Малюйте їх лише там, де це потрібно. Це створить ілюзію густих та пишних від природи брів.

Змініть напрямок

Якщо біля основи брови ви малювали штрихи у напрямку вгору, то біля арки і на хвостику вам потрібно змінити напрямок. Волоски в цих місцях природно спрямовані вниз, тому й олівець має дотримуватися цього ж напрямку.

Обов’язково розчісуйте брови

Щоб мальовані штрихи виглядали природно, обов’язково використовуйте щіточку для брів. Краще розчісувати брови кілька разів у процесі промальовування олівцем. Це допоможе розтушувати лінії та зробити макіяж менш помітним. Таким чином, брови будуть виглядати максимально природно.

Закріпіть макіяж гелем

Щоб брови виглядали густими та макіяж не зіпсувався протягом дня, закріпіть їх гелем. Стрейчер рекомендує використовувати кольорові гелі, якщо у вас тонкі брови від природи: вони дають тривимірний ефект. Якщо брови густі від природи, то достатньо прозорого гелю.

Наносіть гель щіточкою завжди у напрямку догори. Щіточка підіймає волоски, і брови стануть візуально ширшими та густішими.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також